img

Роздрібна торгівля

Автоматизація роздрібної торгівлі. Товарний облік, контроль фінансів, інтернет-магазин, CRM система.

Роздрібна торгівля

Інструменти Skynum для роздрібної торгівлі

Складський облік

Ведіть товарний облік, стежте за рухом товару, списанням залишків, проводьте своєчасні закупівлі.

АРМ касира

Термінал касира з простим інтерфейсом і величезним функціоналом забезпечить якісне обслуговування клієнтів.

Інтернет магазин

Створіть інтернет-магазин або синхронізуйте вже готовий інтернет-магазин з системою товарного обліку.

CRM система

Залучайте нових покупців знижками і утримуйте постійних клієнтів за допомогою бонусних і знижкових карт.

Складський облік в роздрібній торгівлі

Щоб приступити до автоматизації в Skynum знадобиться лише доступ в Інтернет. Ви зможете контролювати товарообіг з будь-якого місця.

Можна простежувати історію руху товарів від появи на складі до його реалізації. У програмі можна організувати товарний облік по партіях. Це один з найбільш достовірних і точних методів.

Вся інформація про товар - ціни, зображення, опис, бренд та інші параметри зберігаються в його картці. У картотеці товарів ви швидко знайдете потрібний товар за штрих-кодами, найменуваннями та іншим характеристиками.

У картці товару відображаються всі документи, в яких реєструвався товар, а також реальні залишки по всім магазинам і складам.

Складський облік в роздрібній торгівлі

Автоматизоване робоче місце продавця

Автоматизоване робоче місце продавця

АРМ касира - програма, яка використовується для здійснення швидкого продажу товарів в роздрібній торгівлі. Реалізація товару здійснюється через касу магазину за допомогою сканера штрих-кодів.

Каса функціонує прямо в браузері в онлайн режимі. Можна також завантажити програму на будь-який пристрій з операційними системами Windows, Mac OS, Android, iOS. При відсутності мережі АРМ касира переходить в оффлайн режим. Коли з'єднання відновиться всі дані автоматично синхронізуються.

Каса працює позмінно. Всім співробітникам присвоюється персональний рівень доступу. Skynum дозволяє паралельну роботу декількох касирів. Ви зможете підключити стільки кас, скільки вам потрібно.

Створення інтернет-магазину

Інтернет-продаж став невід'ємною частиною успішного бізнесу з роздрібної торгівлі. Завдяки йому у вас з'явиться додатковий прибуток. Якщо у вас вже є інтернет-магазин його можна підключити до системи товарного обліку.

Немає інтернет-магазину? Створіть його на нашому сервісі. Skynum пропонує власний конструктор інтернет-магазинів, заздалегідь інтегрований в систему товарного обліку.

Вам не знадобляться ні програмісти, ні спеціальні знання. Виберіть оформлення сайту і дизайн, створіть каталог товарів, додайте ціни і фотографії.

Створення інтернет-магазину

CRM система для роздрібної торгівлі

CRM система для роздрібної торгівлі

У роздрібній торгівлі важливо вміти утримувати постійних покупців і залучати нових клієнтів. Це можна зробити різними способами - знижкові пропозиції, акції, подарунки до великих чеків.

Система CRM для роздрібної торгівлі допоможе розрахувати знижку, створити подарункові набори і спостерігати за дією акційних пропозицій.

На платформі можна створити базу клієнтів з закріпленими бонусними і знижковими картами. Програму лояльності можна з легкістю адаптувати під потреби будь-якого бізнесу. Skynum працює в хмарі, тому ваші клієнти зможуть скористатися дисконтною картою в кожному магазині вашої мережі.

Можливості хмарного сервісу Skynum

  • Автоматизація мережі магазинів та складських приміщень.
  • Моніторинг терміну придатності товарів.
  • Наявність багатокористувацького режиму з різними правами доступу.
  • Генерація та друк штрих-кодів і цінників.
  • Проведення взаєморозрахунків з клієнтами та постачальниками.
  • Створення та друк документації за всіма стандартами складського обліку.
  • Ведення бази клієнтів, впровадження дисконтних карт.
  • Формування своєчасних замовлень постачальникам на основі залишків на складі.
Можливості хмарного сервісу Skynum

Безкоштовна версія

Програма для роздрібної торгівлі безкоштовно - спробуйте Skynum прямо зараз.

Автоматизация розничной торговли

Автоматизація роздрібної торгівлі від хмарного сервісу Skynum допоможе підвищити швидкість роботи персоналу і поліпшити рівень обслуговування покупців. Платформа має потужний функціонал - контроль грошових коштів, взаєморозрахунки з постачальниками і покупцями, організація складського обліку, проведення своєчасних закупівель.

Швидкий старт

Програма роздрібна торгівля Skynum проста у використанні з інтуїтивним і зручним дизайном. Вам не потрібно наймати фахівців, і проводити локальну мережу. Щоб приступити до роботи, вам потрібно лише зареєструватися на сайті.

До платформи ви можете підключити необмежену кількість торгових точок і користувачів. Кожному співробітнику можна привласнити права і доступ відповідно до його повноважень.

Автоматизація мережі торгових точок

Програма для роздрібної торгівлі Skynum дозволяє підключення необмеженої кількості магазинів і складів. Платформа працює як єдина точка доступу і загальна база даних для всіх ваших торгових точок.

Всі пересування товарів відображаються в програмі моментально у всіх користувачів системи. Можна отримувати звіти як в цілому по всій вашій мережі або по окремому магазину або складу.

Проведення інвентаризації

Щоб визначити реальну кількість товару, виявити недостачі і надлишок товару проводиться інвентаризація. Можна провести інвентаризацію товарів з певними характеристиками або відразу всіх товарів.

Платформа пропонує два варіанти проведення інвентаризації:

  1. Режим сканування. Реєстрація товарів здійснюється за допомогою сканера штрих-кодів. Можна просто пройтися по всьому магазину і просканувати весь товар, що є в наявності.
  2. Стандартний режим. У цьому варіанті створюється документ інвентаризації. Товар в ньому реєструється за пошуком і вводиться реальний залишок.

В кінці інвентаризації в системі фіксується реальний залишок товарів.

Система товарного обліку

Проста програма для роздрібної торгівлі дозволить вести товарний облік відповідно до особливостей і специфіки вашого бізнесу. Залишки і переміщення товарів відображаються в грошовому та кількісному вираженні за обліковою ціною продукції.

У роздрібній торгівлі облік товарів можна вести за допомогою серійних номерів. У картку кожного товару можна внести кілька серійних номерів і вести облік під однією ціною, назвою та іншими характеристиками. Завдяки серійним номерам ви зможете дізнатися, коли і за яким документом було отримано певний товар і хто його придбав.

Skynum допоможе вам стежити за терміном придатності товарів. Можна налаштовувати облік по партіях, при якому товар з найбільш раннім терміном придатності буде списуватися автоматично.

Skynum також підтримує товарний облік в двох одиницях виміру. Таке рішення допомагає, коли постачальник поставляє продукцію в пачках, а продавати ви його збираєтеся поштучно.

Контроль грошових коштів та платежів

Автоматизація обліку роздрібної торгівлі допоможе фіксувати всі платежі в готівковій та безготівковій формі. У програмі можна дізнатися, скільки залишилося коштів і подивитися заборгованість перед постачальниками на даний момент. Після всіх операцій в програмі змінюється залишок грошей, кількість товару і сума заборгованості.

До всіх платежів можна прив'язати відповідні товарні документи. Можна пов'язати кілька платежів з одним товарним документом, а також розподілити один платіж на кілька товарних документів.

Підтримка користувачів

Незважаючи на те, що Skynum легка у використанні, іноді в роботі можуть виникати труднощі. Для цього ми створили Базу знань, в якій ви знайдете розгорнутий опис всіх функцій платформи і відповіді на найчастіші запитання.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нашою Службою підтримки. Ми завжди допоможемо і навіть розберемо ваш індивідуальний випадок.

Skynum - найкраща програма для роздрібної торгівлі, яка поліпшить роботу вашого бізнесу, персоналу, допоможе залучити нових клієнтів. Контролюйте бізнес з будь-якого місця в режимі 24/7.

Читати далі

Приступіть до роботи в Skynum прямо зараз

Система товарного обліку, робоче місце продавця, інтернет-магазин, контроль фінансів - все на одній платформі Skynum.