img

Автоматизація мережі магазинів

Онлайн програма для обліку магазину. Зручне управління великою мережею магазинів і складів.


Кожен власник мережевого бізнесу стикався з труднощами управління декількома торговельними точками. Вирішити цю проблему допоможе програма автоматизації. Звичайні десктопні або прикладні програми не завжди справляються зі синхронізацією даних між торговими точками. Це дуже складне питання, яке потребує професійного налаштування зберігання та обміну інформації між комп'ютерами в одній розподіленій мережі. Skynum - це хмарна програма для обліку товару на складі і в магазині, здатна об'єднати необмежену кількість магазинів і складів.

Кому підійде автоматизація мережі магазинів?

Програма для торгівлі та складського обліку допоможе автоматизувати мережу супермаркетів, продуктових магазинів, мережу магазинів пива на розлив, мережу магазинів одягу та взуття, мережу квіткових магазинів, магазинів ювелірних виробів, мережу кав'ярень та багатьох інших.

Автоматизація торгового бізнесу дозволить здійснювати ефективний контроль продажу, контролювати товарообіг, показники доходів і збитків і позбутися від зловживань з боку співробітників. При цьому детально враховується специфіка роботи бізнесу і асортимент товарів.

Управління мережею магазинів

Програма обліку магазину працює в режимі онлайн. Комп'ютери всіх магазинів і складів об'єднуються в єдину мережу. Для підключення нової торгової точки вам необхідна всього лише наявність Інтернету. До платформи можна підключити необмежену кількість магазинів і складів.

У підсумку ви отримуєте єдину базу даних і точку доступу для всіх ваших магазинів і складів. Вам не потрібно переживати про синхронізацію даних між складом, магазинами і офісом. Всі дані з єдиного джерела знаходяться в захищеному хмарному сховищі.

Кожне переміщення товарів і грошових коштів між складом і торговими точками миттєво відображається у всіх користувачів програми, у яких є доступ до цієї інформації.

Наприклад. Постачальник доставив товари на склад, їх оприбутковували і для кожного товару створили картку. Потім партію розподілили по всіх магазинах і створили документи на внутрішні переміщення. Після активації документів, у кожного магазину моментально відображаються картки нових товарів і збільшення залишку товарів.

Програма дозволяє встановлювати різні роздрібні ціни для кожної торгової точки. Адже часто в залежності від розташування магазину ціна може варіюватися.

Звіти по роботі мережі магазинів

Система управління торгівлею формує звіти по днях, тижнях, місяцях і роках, які дозволять вам побачити основні показники продажу і відстежити його динаміку. У них відображається кількість продажу, повернень, прибуток і збитки, а також виявляються топові позиції по кожній торговельній точці.

Можна отримувати звіти в цілому по всій вашій мережі або по конкретному магазину.

Переваги автоматизації мережі магазинів

  • Віддалений контроль наявності товарів в кожній торговій точці, управління залишками, списаннями, регулювання націнок.
  • Управління мережею торгових точок з будь-якої точки світу.
  • Зниження людського фактора на торгові процеси, завдяки чому помилки зводяться до мінімуму.
  • Можливість управляти кожним магазином окремо і налаштовувати його відповідно.
  • Своєчасне формування зведених звітів по всіх торгових точках.

Skynum вирішує складний процес автоматизації мережі магазинів різної тематики і дає вам можливість контролювати весь бізнес з одного місця онлайн.

Автоматизуйте мережу магазинів

Контролюйте мережевий бізнес з будь-якого місця в режимі онлайн. Спробуйте основні можливості програми для складу і торгівлі в безкоштовному тарифі.