img

Автоматизація магазину автозапчастин

Онлайн-платформа для обліку товарів в магазині автомобільних запчастин.

Автоматизація магазину автозапчастин

Як Skynum допоможе магазину автозапчастин?

Товарний облік

Ведення обліку широкого асортименту автозапчастин, швидка інвентаризація і контроль переміщення товарів.

Термінал касира

Програма онлайн-каси для швидкого і якісного обслуговування покупців.

Інтернет-магазин

Створення нового або підключення робочого інтернет-магазину для продажу автозапчастин.

CRM-система

Ефективне ведення клієнтської бази і підключення програм лояльності під специфіку вашого бізнесу.

Складський облік автозапчастин

Складський облік автозапчастин

Skynum - комплексна програма для обліку запчастин і контролю переміщення широкого асортименту товарів. На платформі ви зможете вести товарний облік по марці або моделі машини, сезонності (зимова та літня гуми, антифриз), виробнику, призначенню, категорії, б/у або новому товару, оригінальності деталі, розміру і т.д.

Склад автозапчастин програма Скайнум підтримує проведення швидкої інвентаризації в стандартному режимі або з використанням сканера штрих-кодів для виявлення реального залишку товару і недостач.

Налаштування програми дозволяють адаптувати торговий облік автозапчастин та вести його в різних одиницях виміру - поштучно (певні запчастини) або на розлив (автохімія). До кожного товару створюється індивідуальна картка з внесенням характеристик, штрих-коду, фотографії і т.д.

В системі Skynum можливе підключення і синхронізація необмеженої кількості магазинів, складів і торгових точок.

Серійний облік автозапчастин

На платформі Скайнум є можливість ведення серійного обліку автозапчастин. Серійний номер - унікальний набір цифр і букв для кожної одиниці товару, який дозволяє простежити за його переміщенням - від оприбуткування до реалізації.

В одну картку товару можна додати багато серійних номерів для автозапчастин з однаковими характеристиками, найменуваннями та цінами. У систему можна внести вже готовий заводський серійний номер або згенерувати новий.

Автоматизація складу запчастин має функцію ведення серійного обліку, який дозволить проконтролювати всі рухи певної одиниці товару - де і коли закуплений, хто придбав і з якими документами пов'язаний.

Серійний облік автозапчастин

Онлайн-каса для магазину автозапчастин

Онлайн-каса для магазину автозапчастин

Роздрібна торгівля здійснюється через термінал касира - автоматизоване робоче місце продавця, яке дозволяє проводити швидкий продаж товару і якісно обслуговувати покупців.

На платформі можна реєструвати і продавати товари за допомогою сканера штрих-коду або по найменуванню. Продавець може знайти потрібну автозапчастину за заданими характеристиками, назвою, маркою або моделлю машини, призначенням і т.д. Це спрощує можливість підбору аналога запчастини або шини.

АРМ касира працює в режимі онлайн, тому продавці будуть завжди в курсі наявності товару на складі або в іншому магазині. Якщо інтернет обривається, то каса продовжує роботу оффлайн. Отримані дані про продажі і повернень синхронізуються після відновлення підключення.

Скайнум дозволяє підключення програм лояльності та використання накопичувальних, бонусних і знижкових карт.

CRM система для магазину автозапчастин

Залучайте нових клієнтів і зберігайте постійних, впроваджуючи програми лояльності для покупців. У Скайнум підтримується підключення знижкових, бонусних і накопичувальних карт, які будуть працювати у всіх торгових точках вашого бізнесу.

На платформі можна вести клієнтську базу магазину з прикріпленими картами покупців. Слідкуйте за ефективністю акційних пропозицій, знижок і програм лояльності, отримуючи звітність за окремим магазином або всією мережею.

Програма для автомагазину запчастин надає можливість самостійно генерувати і друкувати цінники зі знижками при плануванні сезонних розпродажів, уцінок або тематичних акцій.

CRM система для магазину автозапчастин

Інтернет-магазин автозапчастин

Інтернет-магазин автозапчастин

Наявність інтернет-магазину є джерелом нових покупців і збільшення прибутку. Платформа підтримує повну інтеграцію інтернет-магазинів з товарообліковою системою.

У функціоналі Skynum є вбудований конструктор для створення інтернет-магазинів без наявності спеціальних знань або допомоги програмістів. Ви зможете вибрати оформлення і вивантажити каталог товарів самостійно.

Якщо в структурі вашого бізнесу вже є інтернет-магазин, то ви можете провести його інтеграцію в товарооблікову систему, щоб контролювати переміщення товарів, нові замовлення, їх оформлення, доставку і залишки.

Можливості Скайнум для магазину автомобільних запчастин

  • Повна автоматизація торгівлі автозапчастинами мережевого бізнесу на одній платформі.
  • Можливість проведення роздрібної та оптової реалізації товару.
  • Маркування товарів за допомогою штрих-кодів для зручної інвентаризації та продажу.
  • Створення документації відповідно до норм складського обліку.
  • Проведення взаєморозрахунків з усіма контрагентами - постачальниками і покупцями.
  • Підтримка розрахованого на багато користувачів режиму роботи програми для магазину автозапчастин.
  • Аналітична звітність по залишках, продажу, виторгу і всієї діяльності магазину автозапчастин.
Можливості Скайнум для магазину автомобільних запчастин

Безкоштовна версія

Спробуйте можливості програми для продажу автозапчастин в безкоштовній версії Скайнум.

Програма для магазину автозапчастин

Скайнум - комплексна програма для автоматизації магазину автозапчастин. Широкий і потужний функціонал дозволяє вести складський облік запчастин, контролювати фінансові операції, генерувати документацію і стежити за звітністю.

Швидкий старт

Автоматизація магазину запчастин може здатися складним процесом, але зі Скайнум у вас не виникне труднощів.

Наша платформа легка і зручна для користувачів. Вам не потрібно прокладати локальні мережі, викликати фахівців або проходити курси, щоб підключити Скайнум самостійно. Для початку роботи потрібно пройти реєстрацію на сайті. Продовжити роботу можна в браузері або завантажити ПО для магазину автозапчастин.

Роздрібна торгівля

Програма автозапчастин від Skynum підтримує повний життєвий цикл складського обліку в роздрібній торгівлі. Автоматизація торгівлі автозапчастинами допомагає поліпшити якість обслуговування клієнтів, проводити інвентаризацію і стежити за реалізацією товарів. Ви можете проводити всі головні складські операції прямо на платформі - починаючи від оприбуткування товару та закінчуючи регулюванням цін.

Продаж автозапчастин здійснюється за допомогою автоматизованого робочого місця касира у зв'язці з товарообліковою системою. АРМ продавця функціонує онлайн, якщо є Інтернет-підключення. При відсутності з'єднання система переходить в режим офлайн.

Одна з головних переваг терміналу касиру від Skynum - моментальна синхронізація даних, завдяки чому ви і ваші співробітники завжди будете в курсі наявності товару, його характеристик, актуальної вартості та кількості.

Автоматизоване робоче місце продавця допоможе знайти потрібний товар за типом та маркою машини, типом кузова, роком випуску, призначенням, розміром, кольором, б/у або новим товаром, оригіналом або аналогом і т.д.

Організація оптової торгівлі

Деякі магазини і склади здійснюють продаж автозапчастин або автохімії великими партіями. Програма для автозапчастин Skynum повністю підтримує оптову торгівлю.

Для реалізації товару оптом формується документ Оптовий продаж. Потрібний товар можна зареєструвати за серійним номером, артикулом, найменуванням або візуальним пошуком. Остаточна ціна підраховується за вказаною раніше оптовою ціною, ви можете додати до неї вартість доставки, націнку або знижку. Створений документ можна роздрукувати або на його основі створити видаткову накладну для відпустки замовлення зі складу.

Облік у двох одиницях виміру

У магазині автозапчастин дуже широкий асортимент товарів - шини, диски, фільтри, масла, лампи, фарби, свічки, саморізи і т.д. Багато товарів реалізуються поштучно (більшість автозапчастин або автохімія), але є ряд товарів, для яких характерний продаж на розлив (машинне мастило).

Наприклад. Ви отримали упаковку саморізів для обшивки, в якій їх 24 штуки, але покупцеві потрібно тільки п'ять. У картці товару потрібно вибрати упаковку які основну одиницю, а штуки - як другу. Коефіцієнт перерахунку при цьому буде 24. Тепер, щоб продати 5 саморізів, продавцеві потрібно вибрати іншу одиницю виміру. Ціна буде розраховуватися автоматично.

Облік по модифікаціях

У Скайнум можна розділити товари по модифікаціях - колір, розмір або матеріал. Такій класифікації можуть відповідати шини, килимки в салон, чохли на сидіння, ароматизатори, кнопки і кріплення. Всі варіанти модифікації можна внести в картку товару.

Продавець може швидко перевірити певну модифікацію товару (наприклад, ароматизатор з ягідним запахом) за допомогою сканера штрих-коду, пошуку за характеристикою або візуально.

Підтримка користувачів

Залишилися незрозумілі моменти? У розділі База знань ви зможете знайти всю важливу інформацію про функціональні можливості Скайнум.

Якщо хочете отримати особисту консультацію або розібрати свій бізнес-кейс, то зверніться в Службу підтримки.

Читати далі

Почніть роботу зі Скайнум зараз

Автоматизуйте свій бізнес з продажу автозапчастин вже сьогодні. Контролюйте складський облік, фінансові операції і роботу співробітників онлайн.