img

Автоматизація магазину мобільних телефонів

Програма для магазину мобільних телефонів. Складський облік, термінал продавця, управління грошовими і торговими операціями.

Автоматизація магазину мобільних телефонів

Як Skynum допоможе магазину мобільних телефонів?

Товарний облік

Проводьте інвентаризацію і контролюйте рух товарів - закупівлі, продажу, залишки або нестачі на складах.

АРМ касира

Зручне і функціональне робоче місце продавця для швидкого і якісного обслуговування покупців.

Звітність

Отримуйте звіти за всіма показниками діяльності вашого магазину - доходи, збитки, продажі.

Інтернет-магазин

Конструктор для створення онлайн-магазину або інтеграція існуючого інтернет-магазину.

Складський облік мобільних телефонів

Складський облік мобільних телефонів

Автоматизація магазину мобільних телефонів надасть вам цілодобовий доступ до даних про кількість товару, його залишки. Ви можете розділити мобільні телефони за категоріями, брендами, цінами. Облік ведеться як поштучно, так і партіями.

Проводьте швидку інвентаризацію товару за допомогою сканера штрих-кодів. Програма підтримує необмежену кількість складів, магазинів і товарних точок.

У картотеці товарів можна стежити за переміщенням продукції в межах складу або торгової точки. Контролюйте наявність товару і робіть своєчасні закупівлі.

Серійний облік мобільних телефонів

Серійний номер - індивідуальний набір цифр або букв для кожного товару. Він дозволяє вести серійний облік мобільних телефонів і контролювати переміщення товарів - від оприбуткування до продажу.

Кожен серійний номер унікальний. За допомогою серійного номера ви можете дізнатися інформацію про конкретний товар - коли і де він був закуплений, з яким документом пов'язаний і хто його придбав.

Для ведення обліку за серійним номером потрібно включити цю функцію в картці товару або при оприбуткуванні товару. Також при оприбуткуванні товару можна вказати гарантійний термін - від постачальника або від магазину.

Серійний облік мобільних телефонів

Касова програма для магазину

Касова програма для магазину

АРМ касира - касова програма для касира або продавця, яка дозволяє здійснювати реалізацію товару. Програма не вимагає постійного підключення до Інтернету і дає можливість безперервно здійснювати продажу. При цьому Скайнум дозволяє підключення декількох касирів одночасно.

Продавець може здійснювати продаж, повернення і пошук товарів через АРМ касира. Також системою підтримується використання знижкових, накопичувальних і бонусних карт.

Програма працює в браузері або можна завантажити безкоштовне програмне забезпечення для Mac OS і Windows як на звичайний комп'ютер, так і на POS-системи.

Можливості Скайнум для інтернет-магазину

  • Створення інтернет-магазину з нуля без допомоги програмістів.
  • Повна інтеграція онлайн-магазину з товарообліковою системою Скайнум.
  • Широкий вибір оформлення та дизайну для інтернет-магазину в залежності від ваших уподобань і концепції.
  • Розширення географії покупців, збільшення клієнтської бази та кількості продажів мобільних телефонів.
  • Додавання асортименту мобільних телефонів і аксесуарів до них в каталог товарів з фотографіями, описами, характеристиками і цінами.
  • Зручний функціонал по прийому замовлень, їх формуванню та відправці.
Можливості Скайнум для інтернет-магазину

CRM для магазину мобільних телефонів

CRM для магазину мобільних телефонів

У Skynum можна вести клієнтську базу з прикріпленими бонусними і дисконтними картами покупців. Створюйте програму лояльності для постійних клієнтів. Програма лояльності зможе легко адаптуватися і підлаштуватися під ваш бізнес.

Завдяки хмарній системі карти будуть працювати у всіх торгових точках мережі вашого бізнесу.

Для залучення нових покупців робіть тематичні розпродажі, знижки до свят та інші акційні пропозиції. Вносьте нову дисконтну ціну на товар в систему, друкуйте цінник і виставляйте його на вітрину.

Безкоштовний тариф

Спробуйте всі переваги автоматизації магазину мобільних телефонів у безкоштовній версії Skynum.

Програма для магазину мобільних телефонів

Автоматизація магазину мобільних телефонів зробить ваш бізнес більш прибутковим і ефективним. Програма для магазину мобільних телефонів допоможе вести товарний облік, проводити швидку інвентаризацію, контролювати фінансові операції, стежити за звітністю і друкувати документи, штрих-коди або цінники для вітрин.

Швидкий старт і зручний інтерфейс

Щоб приступити до роботи зі Скайнум, вам не потрібна допомога фахівців або підключення локальної мережі. Для початку достатньо зареєструватися на сайті.

Програма освоюється швидко завдяки простому та інтуїтивному інтерфейсу. Ви можете самостійно налаштувати Скайнум під свій бізнес. Співробітникам не потрібно проходити спеціальне навчання перед початком роботи.

Автоматизація мережі магазинів мобільних телефонів

Skynum - платформа з хмарною системою зберігання даних, яка є єдиною точкою доступу із загальною базою даних для всіх складів і магазинів. Проблеми із синхронізацією даних між магазинами і складськими приміщеннями вашої мережі не виникне. Вся інформація зберігається в єдиному джерелі в хмарі.

Головна перевага Скайнум - контроль руху товарів в режимі реального часу. Всі переміщення товарів зі складів або магазинів, здійснені продажі і повернення моментально відображаються у всіх користувачів на різних торгових точках.

Ведення обліку за серійним номером

Серійний облік для магазину мобільних телефонів дозволяє контролювати рух певної одиниці товару. У кожного мобільного телефону є свій індивідуальний серійний номер, який можна внести в систему при оприбуткуванні товару.

У картці одного товару може бути необмежена кількість серійних номерів, за якими можна простежити прихід, продаж, повернення або внутрішні переміщення кожної одиниці товару.

Облік за серійним номером надасть інформацію, коли і від кого надійшов певний мобільний телефон і кому він був проданий.

Маркування товарів

На платформі є вибір дизайнів і шаблонів для цінників. Ви можете створити і роздрукувати цінники для мобільних телефонів і аксесуарів до них - чохлів, зарядних пристроїв, захисного скла і т.д. На цінниках можна вказати назву товару, його характеристики, ціну, вартість зі знижкою, штрих-код, артикул і інші дані.

Для швидкого обслуговування клієнтів найкраще використовувати сканер штрих-кодів при продажі товару. Найчастіше штрих-коди вже є на товарах, але якщо вони відсутні або пошкоджені, то скористайтеся функцією автоматичної генерації штрих-коду.

Інтернет-магазин мобільних телефонів

Мобільні телефони успішно продаються через інтернет-магазини. Створення власного інтернет-магазину збільшить кількість продажів і приверне нових клієнтів.

Скайнум пропонує два рішення:

1. Створити інтернет-магазин. Якщо у вас ще немає свого онлайн-магазину, то спеціальний конструктор допоможе вам зробити його самостійно. Вам не знадобиться допомога програмістів. Інтернет-магазин буде повністю інтегрований з товарообліковою системою.

2. Підключити інтернет-магазин. Якщо у вас вже є свій онлайн-магазин, то його можна інтегрувати з програмою для ведення обліку. Скайнум підтримує всі популярні конструктори інтернет-магазину.

Технічна підтримка

Автоматизація магазину мобільних телефонів завдання не з легких. Хоч і сама система Скайнум проста у використанні, у вас можуть виникнути деякі питання. В Базі знань ми відповіли на найчастіші запитання та розповіли про всі можливості функціоналу Скайнум.

Не знайшли відповідь на своє питання? Наша Служба підтримки завжди готова допомогти і розібрати ваш індивідуальний кейс.

Програма для автоматизації магазину мобільних телефонів забезпечить вас широким функціоналом і підвищить дохід вашого бізнесу. Для початку роботи зареєструйтеся на нашому сайті.

Читати далі

Спробуйте Skynum зараз

Автоматизуйте ваш бізнес з продажу мобільних телефонів вже зараз - створіть інтернет-магазин, підключіть робоче місце касира і ведіть торговий облік у всіх магазинах мережі.