img

Автоматизація магазину квітів

Онлайн програма для автоматизації квіткового магазину. Складський облік квітів, своєчасне списання товару і поповнення запасів, контроль фінансів і документації.

Автоматизація магазину квітів

Скайнум для магазину квітів

Складський облік

Ведення товарного обліку квітів, контроль руху товару, списання залишків і своєчасні закупівлі.

АРМ касира

Термінал продавця з потужним функціоналом, що дозволяє швидко і якісно обслуговувати клієнтів.

СRM система

Просувайте свій квітковий магазин, впроваджуйте програми лояльності і ведіть клієнтську базу.

Інтернет-магазин

Створення або інтеграція інтернет-магазину, повна синхронізація з товарообліковою платформою.

Складський облік квітів

Складський облік квітів

Скайнум - комплексна програма для магазину квітів, яка підтримує можливість ведення складського обліку квітів поштучно, готових букетів і додавання до вартості різних видів упакування.

У Скайнум можна стежити за залишками в грошовому та кількісному виразі, перевіряти наявність і вчасно робити замовлення нового товару.

Для кожної квітки створюється індивідуальна картка товару з назвою, можливими відтінками, кількістю і прикріпленими картинками. Складський облік можна проводити за назвою, присвоєному артикулу або візуально.

Готові букети, рослини в горщиках або насіння можна промаркувати штрих-кодами.

Касова програма для квіткового магазину

Автоматизоване робоче місце касира дозволяє здійснювати продаж квітів як поштучно, так і у вигляді букетів. Продавець може створити набір з різних квітів, скориставшись пошуком за назвою, кольором, ціною або візуально. Вартість розрахується автоматично за вказаними раніше роздрібними цінами з урахуванням довільної знижки, яку може поставити касир при продажу.

Онлайн-касу можна підключити прямо в браузері або завантажити безкоштовне програмне забезпечення для Mac OS, Windows, мобільних телефонів і планшетів.

Програма працює в режимі онлайн. При проблемах з підключенням продаж не зупиняється, і система переходить в оффлайн-режим.

Касова програма для квіткового магазину

CRM-система для магазину квітів

CRM-система для магазину квітів

Залучення нових клієнтів і утримання постійних сприяє підвищенню стабільних і успішних продажів. Ефективна база покупців дозволить вам налагодити взаємини з клієнтами.

У Скайнум можна створити картку кожного клієнта, де буде вказана історія замовлень і покупок, накопичені бонуси, доступні знижки та інша важлива інформація. Програма лояльності легко налаштовується під специфіку бізнесу.

Дисконтні та бонусні карти вашого квіткового магазину будуть діяти у всіх торгових точках мережі.

Підключення інтернет-магазину квітів

Власний інтернет-магазин потрібен бізнесу з продажу квітів для збільшення кількості продажів. На платформі можна приймати замовлення, оформляти їх, контролювати доставку, отримання товару і оплату.

Скайнум дозволяє створити інтернет-магазин в спеціально розробленому конструкторі. Ви зможете вибрати дизайн, оформлення і завантажити каталог букетів і квітів без допомоги програмістів.

Якщо у вас вже є створений онлайн-магазин, то можна його синхронізувати з товарообліковою системою. Skynum підтримує роботу всіх популярних конструкторів.

Підключення інтернет-магазину квітів

Можливості Скайнум для квіткового магазину

Можливості Скайнум для квіткового магазину

  • Маркування товарів з використанням автоматичної генерації штрих-кодів.
  • Проведення взаєморозрахунків з контрагентами - постачальниками, замовниками і покупцями.
  • Створення документації, враховуючи всі стандарти складського обліку.
  • Доступ до аналітичних звітів з продажу, закупівель, збитків і доходів у вигляді таблиць, схем і графіків.
  • Єдина точка доступу і загальна база даних для всіх магазинів мережі.
  • Підключення необмеженої кількості користувачів з наділенням певних прав і доступу для кожного.

Безкоштовна версія

Спробуйте роботу зі Скайнум вже зараз, скориставшись безкоштовною версією програми для автоматизації квіткового магазину.

Програма для магазину квітів

Автоматизація квіткового магазину - комплексне рішення для поліпшення роботи вашого бізнесу. На платформі є потужний функціонал - ведення обліку товарів на складі, контроль доходів і збитків, взаєморозрахунки із замовниками та постачальниками, організація своєчасних закупівель.

Швидкий старт

Приступити до роботи зі Скайнум простіше простого - потрібно лише зареєструватися на нашому сайті. Вам не знадобиться шукати фахівців, наймати програмістів або прокладати локальні мережі.

Skynum - легка у використанні програма обліку для квіткового магазину з інтуїтивним дизайном та інтерфейсом, тому вашим співробітникам не доведеться проходити додаткове навчання.

Роздрібний продаж

Одна з особливостей магазину квітів - товар надходить партіями, а реалізується поштучно. У Скайнум передбачена повна автоматизація цих процесів - оприбуткування товару, його зберігання та списання при продажу.

Для готових букетів, рослин в горщику або насіння зручно використовувати штрих-коди і проводити реалізацію товару за допомогою сканера штрих-кодів. Квіти можна продавати поштучно або створювати набори з різних видів - троянди, хризантеми, ромашки, тюльпани і т.д. Вартість набору розраховується автоматично при додаванні кожної квітки в чек.

Роздрібний продаж здійснюється з використанням автоматизованого робочого місця касира. Покупці можуть розплачуватися картою через термінал або готівкою.

Проведення інвентаризації

Квіти - товар, який потребує постійної інвентаризації через свій короткий термін придатності. У Скайнум можна проводити інвентаризацію вибірково по категорії або по всім товарам.

Є два варіанти проведення інвентаризації:

1. Стандартний режим. Спочатку потрібно сформувати документ інвентаризації із зареєстрованими товарами, а потім ввести кількість залишків по кожній одиниці.

2. Режим сканування. Кожному букету або рослині присвоюється штрих-код. Після маркування товару проводити інвентаризацію набагато легше, використовуючи сканер штрих-кодів.

Інвентаризація дозволяє списувати квіти, які втратили товарний вигляд, контролювати залишки і робити своєчасні закупівлі.

Знижки та накопичувальні картки

Skynum підтримує використання накопичувальних, бонусних і дисконтних карт. Система легко і швидко налаштовується під специфіку вашого бізнесу, а карти будуть діяти у всіх магазинах мережі.

На платформі можна вести базу покупців і стежити за ефективністю використання клієнтських карт. Після зчитування штрих-коду або пошуку клієнта за номером телефону продавцеві буде доступна інформація про знижки, бонуси та історія покупок.

Впроваджуйте тематичні розпродажі, святкові акції та спеціальні пропозиції для постійних покупців, щоб розширити клієнтську базу.

Підтримка користувачів

Попри легкість і простоту використання Скайнум, у вас можуть виникнути деякі питання. Для цього ми створили Базу знань, де докладно розписали всю інформацію про функції та можливості програми.

Якщо ви хочете розібрати ваш індивідуальний кейс по автоматизації магазину квітів, то зверніться в Службу підтримки, де дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Читати далі

Спробуйте Скайнум безкоштовно

Повна автоматизація квіткового бізнесу вже сьогодні - підключіть АРМ касиру, ведіть розумний товарний облік, створіть інтернет-магазин.