img

Облік товарів по модифікаціям

Програма для складського обліку. Зручне ведення товарного обліку по модифікаціям.


Модифікації - це різновиди одного і того ж товару. Вони мають різний розмір, колір та інші характеристики. Завдяки модифікаціям можна вести облік різних варіантів товару в одній картці під ідентичною назвою, вартістю і артикулом. Skynum - це проста програма для обліку товару по модифікаціям.

Які магазини потребують обліку по модифікаціям?

Не всі товари потребують модифікацій. Ця функція буде корисною для магазинів з великим асортиментом товарів - для магазинів музичних інструментів, магазинів косметики, взуттєвих магазинів, магазинів одягу і жіночої білизни. У програмі складського обліку можна вказати всі кольори, розміри, матеріали та інші параметри.

Вам не потрібно буде створювати безліч карток одного і того ж товару з різними параметрами. Всі варіанти конкретного виробу додаються в головну картку.

Для чого потрібні модифікації?

Система обліку товарів дозволяє задати певний набір параметрів для всіх модифікацій. Наприклад, до однієї сукні можна додати всі її розміри і кольори.

У товарній картці ви знайдете всі модифікації, які є в наявності в даний момент. Ваш продавець зможе швидко надати клієнту інформацію про всі кольори і розміри конкретного товару в магазині.

Додавання модифікацій для товару

Модифікації товару створюються в його картці. У ній необхідно вказати всі параметри виробу (довжина, розмір, колір і т.д.), а також їх значення (для кольору - жовтий, чорний, білий). В кінці потрібно зберегти додані модифікації.

Всі введені характеристики товару зберігаються в системі. Ви можете використовувати їх при додаванні модифікацій для нових товарів.

Наприклад. В магазин взуття надійшла партія однакових туфель в двох кольорах (чорний і бежевий) і в шести розмірах (36, 37, 38, 39, 40, 41). Відповідно в картці цього товару буде 12 модифікацій.

Модифікації в товарних накладних

У всі документи модифікації товарів вносяться окремими позиціями. Щоб внести модифікацію в товарну накладну в програмі, необхідно просканувати її штрих-код сканером або ввести код модифікації вручну.

Створення цінників і штрих-кодів для модифікацій

Програма для ведення обліку дозволяє встановити різні ціни для всіх модифікацій. Після цього можна створити цінник і роздрукувати його. У ньому будуть вказані найменування товару та його характеристики (розмір, колір).

Для кожної модифікації можна створити штрих код, за яким ви зможете швидко розпізнати товар. Не потрібно завантажувати додаткові програми для створення штрих кодів. Для цього можете скористатися функцією автоматичної генерації штрих-кодів, яка є в програмі складський облік товарів.

Звітність по модифікаціям

У звичайному режимі в звітах відображаються дані про товари в цілому. Наприклад, щоб програма обліку відображала інформацію про залишки кожної модифікації товарів потрібно встановити відповідні налаштування відображення.

Ведіть облік товарів по модифікаціям

Програма для ведення складського обліку Skynum. Облік товарів по модифікаціям. Випробуйте безкоштовну версію.