img

Автоматизація книжкового магазину

Онлайн програма для автоматизації книгарні. Складський облік книг, контроль фінансів і руху товару, аналітична звітність.

Автоматизація книжкового магазину

Чим Skynum допоможе книжковому магазину?

Товарооблікова система

Ведення складського обліку книг, швидка інвентаризація і контроль руху товару.

AРМ касира

Термінал касира з широким функціоналом для якісного обслуговування клієнтів в режимах онлайн і оффлайн.

Інтернет-магазин

Інтеграція або створення інтернет-магазину, повністю синхронізованого з платформою.

Звітність

Можливість стежити за звітами з продажів, доходів, витрат та інших показників роботи книгарні.

Складський облік книг

Складський облік книг

Скайнум підтримує повний цикл переміщення товару - надходження, оприбуткування, зберігання на складі і продаж. Зручний інтерфейс дозволяє простежити за всіма змінами в складському обліку.

Автоматизація книгарні надає можливість проводити швидку інвентаризацію для визначення реального залишку товару на складі або в магазині. Залишки можна переглянути в кількісному і грошовому вираженні, з огляду на зазначену вартість товару.

До Skynum можна підключити необмежену кількість складських приміщень, магазинів і торгових точок.

Касова програма для книгарні

Реалізація товару в книжковому магазині здійснюється за допомогою автоматизованого робочого місця касира з використанням сканера штрих-кодів. Система може працювати в режимі онлайн або оффлайн, якщо відсутній Інтернет.

Почати роботу з онлайн-касою можна прямо в браузері або ж безкоштовно завантажити програмне забезпечення для Mac OS, Windows, мобільних телефонів і планшетів. Програма підійде і для звичайного комп'ютера або ноутбука, і для POS-системи.

Продавець може перевіряти наявність книги в магазині або на складі за назвою, категорією, жанром, автором або візуальним пошуком.

Касова програма для книгарні

CRM система для книжкового магазину

CRM система для книжкового магазину

Ведення ефективної клієнтської бази допомагає залучити нових клієнтів і зберегти постійних. Автоматизація книгарні дозволяє створювати бонусні і накопичувальні картки для покупців.

У Скайнум є можливість створення індивідуальної картки для кожного клієнта. Ви зможете відслідковувати історію покупок і замовлень, переглядати доступні до списання бонуси і розміри знижок.

Skynum - хмарна програма для книгарні, тому ваші клієнти зможуть скористатися дисконтною або бонусною карткою в будь-якій точці продажу мережі вашого бізнесу.

Підключення інтернет-магазину

Для зростання продажів і примноження кількості клієнтів підійде інтернет-магазин. Скайнум надає можливість створення власного онлайн-магазину в спеціально розробленому конструкторі. Підбирайте оформлення сайту, варіант дизайну і створюйте каталог книг без допомоги програмістів.

Якщо у вас вже є інтернет-магазин, то ви можете його інтегрувати з товарообліковою платформою. Skynum підтримує роботу з усіма популярними конструкторами онлайн-магазинів.

Приймайте та обробляйте замовлення з сайту, контролюйте доставку та отримання товару, аналізуйте продажі та їх окупність в одній системі.

Підключення інтернет-магазину

Можливості Скайнум для книгарні

Можливості Скайнум для книгарні
  • Ведення складського обліку в книжковому магазині за назвою, автором, жанром або серією.
  • Касова програма з автоматизованим робочим місцем продавця.
  • Створення та друк штрих-кодів і цінників для вітрин.
  • Проведення взаєморозрахунків з контрагентами - постачальниками і покупцями.
  • Впровадження програм лояльності - дисконтні та бонусні карти.
  • Підтримка розрахованого на багато користувачів режиму.
  • Повна звітність - контроль продажів, виторгу, залишків і збитків за часом або категорією товарів.
  • Підключення інтернет-магазину до товарнооблікової системи.

Безкоштовний тариф

Протестуйте весь функціонал Скайнум, підключивши безкоштовну версію програми для автоматизації книгарні.

Програма для книгарні

Автоматизація книгарні - краще рішення для підвищення продажів і прибутку вашого бізнесу. Зі Скайнам перед вами відкриється безліч зручних функцій - ведення складського обліку, підключення автоматизованого робочого місця продавця, інтеграція інтернет-магазину, контроль звітності, взаєморозрахунки з усіма контрагентами і створення програми лояльності для клієнтів.

Швидкий старт

Почати роботу з платформою Скайнам легко - достатньо зареєструватися на нашому сайті. Вам не потрібно встановлювати програмне забезпечення, шукати фахівців або прокладати локальні мережі. Інтерфейс зручний і інтуїтивний, тому проблеми зі стартом не буде.

Гнучкі налаштування дозволяють платформі адаптуватися під специфіку вашого бізнесу.

Автоматизація мережі книжкових магазинів

Часто звичайні програми для автоматизації не справляються з великою кількістю складів і магазинів, з'являються проблеми із синхронізацією даних між магазинами, а ви не можете побачити актуальну інформацію. Зі Skynum такої проблеми не виникне, адже платформа працює як єдина точка доступу і загальна база даних для всіх ваших торгових точок.

Надходження нового товару, його переміщення на складі, продаж і рух можуть простежити всі користувачі, у яких є доступ до цих даних. Отримувати звітність, переглядати наявність товару і вчасно поповнювати запаси можна як по одному магазину, так і по всій мережі.

Маркування товарів

Скайнум пропонує функцію автоматичної генерації штрих-кодів, які потрібні для маркування книг. З промаркованими товарами набагато легше проводити інвентаризацію і перевіряти наявність товару.

На платформі можна створити власні цінники із зазначенням назви товару, артикулу, штрих-коду, ціни та знижки. Дизайн та оформлення можна вибрати з представлених в редакторі. В кінці ви можете роздрукувати цінники і виставити їх на вітрину.

Знижки та накопичувальні картки

Святкові розпродажі, тематичні знижки і спеціально розроблені акційні пропозиції допоможуть підвищити кількість продажів і залучити нових клієнтів. Знижку можна додати як до кожної книги, так і до цілої партії та групи товарів. Вони можуть діяти в одному магазині або у всіх торгових точках мережі.

У Скайнум можна вести клієнтську базу. Створюйте бонусні або дисконтні карти для своїх постійних покупців. Вони будуть працювати у всіх торгових точках мережі вашого книжкового бізнесу.

Інтернет-магазин для книгарні

Онлайн-продажі допоможуть вам збільшити виторг і розширити географію клієнтів. Для реалізації книг через Інтернет вам знадобиться власний інтернет-магазин.

Скайнум пропонує два варіанти вирішення:

1. Створення інтернет-магазину. На платформі є спеціальний конструктор, який дозволяє без певних знань самостійно створити інтернет-магазин. Ви можете вибрати відповідний дизайн і оформлення сторінок.

2. Синхронізація існуючого інтернет-магазину. Якщо у вас вже є онлайн-магазин, то ви можете його інтегрувати з товарообліковою системою. Це дозволить вам приймати замовлення і контролювати продажі книг через Інтернет.

Допомога фахівців

Скайнум - легка і зручна у використанні програма для книжкових магазинів. Співробітники швидко освоюють роботу з нею без навчальних курсів.

Якщо у вас все ж виникли труднощі, то на нашому сайті є База знань, в якій ви зможете знайти відповіді на найчастіші запитання та детальний опис функціоналу платформи.

Наша Служба підтримки завжди готова вам допомогти - відповісти на питання або розібрати ваш індивідуальний кейс.

Читати далі

Почніть роботу зі Скайнум

Автоматизуйте ваш книжковий магазин вже сьогодні - розумний складський облік, підключення АРМ продавця і створення інтернет-магазину.