img

Програма для обліку продажу

Онлайн облік продажу в оптовій і роздрібній торгівлі. Ведення складського обліку і управління фінансами.

Програма для обліку продажу

Програма для обліку продажу

Контроль товарообігу

Відстеження товарообігу, виявлення недостач і залишків, проведення інвентаризації.

Онлайн каса

Зручна касова програма з великими можливостями для якісного обслуговування клієнтів.

Докладні звіти

Доступ до всієї інформації по продажу, списанням, доходам, прибуткам і середньому чеку в режимі онлайн.

Інтернет-магазин

Багатофункціональний конструктор для створення онлайн-магазинів. Повна інтеграція з програмою товарного обліку.

Складський облік

Складський облік

Платформа дозволяє вести повноцінний облік товарів в розрізі необмеженої кількості магазинів, торгових точок і складів.

У вас завжди буде доступ до актуальної інформації по залишкам товарів в грошовому та кількісному вираженні. По кожному товару в платформі відображається вся історія переміщень від приходу на склад до реалізації.

Skynum відповідає всім стандартам ведення складського обліку і підтримує партійний спосіб обліку товарів, який є одним з найбільш точних.

Програма для онлайн каси

Реалізація товарів в роздрібній торгівлі здійснюється з використанням автоматизованої касової програми. Вона призначена для швидкої реалізації товарів і комфортного обслуговування клієнтів.

Додаток каса можна встановити на планшет, мобільний телефон, комп'ютер або POS-систему. 

До онлайн каси можна підключити різні види програм лояльності та впроваджувати дисконтні, накопичувальні і бонусні карти.

Програма для онлайн каси

Інтеграція з інтернет-магазинами

Інтеграція з інтернет-магазинами

Онлайн-магазин - невід'ємна частина процвітаючого бізнесу. Завдяки йому істотно збільшується продаж, і росте число клієнтів.

Система обліку для магазину підтримує інтеграцію з популярними CMS і самописними інтернет-магазинами. Вся інформація синхронізується автоматично.

Ті, у кого немає власного онлайн-магазину, можуть створити його у вбудованому конструкторі Skynum. Він повністю інтегрований з системою товарного обліку. Підберіть дизайн і додайте каталог товарів. Інтернет-магазин готовий.

Взаєморозрахунки з контрагентами

Процес переміщення товарів тісно пов'язаний з грошима. Ви продаєте товари клієнтам, оплачуєте товари від постачальника і т.д. Система обліку в магазині і на складі дозволяє контролювати всі види взаєморозрахунків з контрагентами.

У програмі у кожного контрагента є своя картка. У ній можна подивитися обороти і документацію за обраний період. У картці також зберігається історія замовлень контрагента, платежі і баланс взаєморозрахунків.

Автоматизація в торгівлі забезпечує якісний контроль усіх грошових операцій, які проводяться між компанією, її клієнтами і постачальниками. Програма допомагає вчасно здійснювати платежі і вести облік всіх заборгованостей.

Взаєморозрахунки з контрагентами

Програма для магазину і складу

Безкоштовна програма для обліку товару в магазині - випробуйте основні функції платформи в пробному тарифі.

Переваги програми обліку товару і продажу

Переваги програми обліку товару і продажу
  • Автоматизація мережі магазинів, торгових точок та складських приміщень.
  • Створення документів, що відповідають всім стандартам обліку товарів на складі.
  • Створення маркування - штрих-коди, етикетки та цінники.
  • Здійснення оптового та роздрібного продажу товарів одночасно.
  • Контроль закінчення терміну реалізації продукції.
  • Аналіз динаміки продажу і своєчасні закупівлі актуальних позицій.

Програма обліку продажу

Система обліку товарів забезпечує повноцінний контроль товарообігу і грошових коштів. Зручний облік товарів, реєстрація продажу за допомогою касової програми, проведення взаєморозрахунків, фіксація заборгованостей - і це тільки частина можливостей платформи.

Легке використання

Платформа має простий і зручний інтерфейс. Її підключення не займе багато часу. Не потрібно наймати програмістів і витрачати додаткові кошти на навчання персоналу. Все, що потрібно для початку роботи - зареєструватися на сайті.

Оптовий продаж товарів

В оптовій торгівлі товар продають великими партіями за нижчою оптовою ціною. Програма автоматизації забезпечує повноцінний контроль товарообігу і проведення грошових операцій в оптовій торгівлі. Кожну операцію в системі можна пов'язати з відповідним документом.

Реалізація товарів здійснюється за допомогою різних документів з оптового продажу. В них вносяться товари по візуальному пошуку, по найменуванню, штрих-коду або артикулу. Вартість документів розраховується по заздалегідь встановленим в програмі оптовим цінам. Також можна вказати націнку, знижку та інші витрати.

Облік продукції в двох одиницях виміру

Всім товарам в системі присвоюються різні одиниці виміру - штука, упаковка, грам та інші.

В платформі реалізована функція ведення обліку одночасно в двох одиницях виміру. Ця функція допомагає, коли постачальник привозить товари в кілограмах і пачках, а їх продаж будете здійснюватися поштучно.

У товарній картці потрібно вказати головну і додаткову одиницю виміру, і коефіцієнт перерахунку. Потім одиниці виміру можна моментально переключити в документах.

Документи складського обліку

Пересування товарів фіксуються в документах - оптовий і роздрібний продаж, списання, повернення товару, замовлення від клієнтів, проведення інвентаризації, оформлення приходу товарів. Документацію можна роздрукувати або помістити в архів.

В системі є різні довідники одиниць виміру, банків, постачальників, груп товарів, складів і даних про вашу компанію. Їх можна використовувати для заповнення документів всією необхідною інформацією.

Служба підтримки користувачів

У процесі автоматизації торгівлі можуть виникати питання і труднощі. Для цього ми створили велику Базу знань. У ній ми детально описали всі функції платформи.

Якщо у вас ще залишилися питання, зверніться в Службу підтримки. Наші фахівці дадуть розгорнуті відповіді і допоможуть з вашим особистим кейсом.

Читати далі

Програма облік товарів і продажу

Ведіть товарний облік, контролюйте гроші і платежі, аналізуйте продаж, доходи і прибуток - все в одній програмі Skynum.