img

Автоматизоване робоче місце касира

Програма для каси магазину. Продаж товарів через касу за допомогою сканера штрих-коду. АРМ магазин.

Автоматизоване робоче місце касира

Про програму АРМ касира Skynum

Про програму АРМ касира Skynum

АРМ касира Skynum - касова програма, призначена для швидкого продажу товарів через касу магазину з використанням сканера штрих-коду.

Онлайн каса може працювати прямо в браузері, без встановлення програмного забезпечення. А також, ви можете завантажити програму безкоштовно для Windows і Mac OS.

Встановити програму можна на звичайний комп'ютер або POS-систему, яка включає в себе різне торгове обладнання - платіжний термінал, сканер штрих-коду, грошовий ящик, дисплей покупця, чек-принтер або фіскальний реєстратор.

Програма може працювати в режимі онлайн, при якому всі операції миттєво потрапляють в товарооблікову систему Skynum. У разі відсутності підключення до Інтернету, АРМ магазин переходить в оффлайн режим і продовжує працювати безперервно. Синхронізація даних відбудеться відразу після відновлення підключення.

Касова програма Skynum

Швидкий продаж

Продаж товарів через касу із використанням сканера-штрих коду.

Дисконтна система

Програми лояльності, підтримка бонусних і знижкових карт.

Оффлайн режим

Програма може працювати без постійного підключення до мережі.

Платформи

Підтримка Windows і Mac OS, а також web-версія, яка працює прямо в браузері.

Можливості АРМ касира

 • Швидкий продаж товарів через касу за допомогою сканера штрих-коду.
 • Готівкова та безготівкова форма оплати за допомогою платіжного термінала.
 • Реєстрація товару по штрих-коду, найменуванню, швидкому коду і візуальному пошуку.
 • Можливість підключення торгового устаткування.
 • Перемикання між відкритими чеками для роботи з декількома клієнтами одночасно.
 • Оформлення повернень, на підставі наданого клієнтом чека продажу.
 • Всі продажі і повернення підсумовуються в підсумковий виторг зміни касира.
Можливості АРМ касира

Безкоштовна касова програма

Всі можливості АРМ касира доступні в базовому тарифному плані. Безкоштовна програма для онлайн каси.

Продаж товарів через касу

Продаж товарів через касу

АРМ касира дозволяє швидко обслуговувати покупців. Реєстрація товару по сканеру штрих-коду відбувається миттєво - відображається інформація по товару і його роздрібна ціна. Загальна сума чека розраховується автоматично з урахуванням знижки та націнки.

Ви можете використовувати тачскрін, додавати товари по візуальному пошуку, переходити в групи і підгрупи товарів, шукати товари по найменуванню, а також додавати товари по швидкому коду.

Після продажу програма друкує фірмовий чек магазину і збільшує суму виторгу за поточну зміну касира. Всі товари, продані через АРМ касира, автоматично списуються згідно зі складським обліком магазину в бек-офісі на платформі Skynum.

Зміни касирів

Програма працює за змінами касирів. Для кожного касира в системі створюється користувач з налаштованими правами доступу.

Перед початком роботи касир відкриває свою зміну і фіксує поточний залишок грошей в касі. Після роботи касир закриває свою зміну і програма показує підсумковий виторг, який повинен бути в касі за результатами всіх продажів.

Програма для онлайн каси дозволяє паралельну роботу декількох касирів. Ви можете підключити стільки касових програм, скільки необхідно для швидкого обслуговування покупців.

Зміни касирів

Знижкові і бонусні карти

Знижкові і бонусні карти

Програма підтримує використання знижкових, бонусних і накопичувальних карт. Ви можете налаштувати програму лояльності відповідно до специфіки вашого бізнесу.

Ви можете просканувати сканером штрих-код на дисконтній картці для ідентифікації клієнта, або можете знайти карту в системі за номером телефону клієнта.

У бек-офісі на платформі Skynum можна проаналізувати ефективність використання дисконтних і бонусних карт і дізнатися всі покупки зроблені клієнтом.

Картка покупця створюється в клієнтській базі на платформі Skynum і доступна для АРМ-касира в будь-якому з ваших магазинів.

Програма для каси магазину

АРМ касира Skynum - програма для автоматизації роботи каси в магазинах різного профілю. Сфери застосування - супермаркет, магазини одягу, взуття, жіночої білизни, парфумерії, косметики, дитячих іграшок, побутової техніки, мобільних телефонів тощо.

Касова програма виступає в ролі фронт-офісу (front-office) і взаємодіє з торговою онлайн платформою Skynum, яка є бек-офісом (back-office). На платформі можна переглядати та аналізувати всі операції зроблені в АРМ касира по всіх точках продажу і у всіх змінах касирів.

АРМ роздрібна торгівля має широкий і потужний функціонал:

 • Продаж товарів за допомогою сканера штрих-коду.
 • Пошук товарів по найменуванню, коду, артикулу, серійному номеру, модифікації, категорії та бренду.
 • Перевірка наявності товарів в магазині та на складі.
 • Реєстрація повернення товарів, на підставі чека продажу від клієнта. Документ повернення товарів генерується автоматично зі списком товарів пов'язаним з чеком продажу.
 • Паралельна робота з декількома покупцями за допомогою функції відкладених чеків, яка дозволяє перемикатися між відкритими чеками.
 • Можливість підключення торгового устаткування.
 • Підтримка одночасної роботи декількох касирів в системі. Платформа розрахована на високі навантаження і справляється з інтенсивною роботою на касах в годину пік.
 • Автоматичний розрахунок підсумкової суми чека і розрахунок здачі при готівковій формі оплати.
 • Додавання знижки на весь чек або на окремі товарні позиції.
 • Додавання націнки, вартості доставки і додаткових послуг.
 • Гнучкі налаштування рівня повноважень і прав доступу користувачів.

Після закриття чека програма повністю блокує його редагування, тільки уповноважена особа з відповідними правами доступу може внести зміни.

Система вміє повноцінно працювати без постійного з'єднання з інтернетом і робить періодичну синхронізацію даних для оновлення цін, залишку товарів і вивантаження даних про зроблені продажі і повернення.

При постійному підключенні до інтернету взаємодія відбувається в реальному часі, ви зможете бачити на платформі, який саме зараз відкритий чек і які в ньому товари.

Програма каси для магазину має інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс. В середньому касиру або продавцю необхідно від 10 хвилин до 1 години, щоб почати самостійно користуватися програмою.

На платформі доступна безкоштовна касова програма для магазину. Ви можете завантажити версію для Windows, Mac OS або використовувати веб-версію онлайн-каси.

Читати далі

Підключіть АРМ магазин

Краща касова програма для швидкого продажу товарів в магазині.