img

Автоматизація тютюнового кіоску

Хмарний сервіс для автоматизації тютюнового кіоску. Зручний облік товарів і контроль фінансів на одній платформі.

Автоматизація тютюнового кіоску

Skynum для тютюнового кіоску

Складський облік

Контроль залишків товарів, швидке проведення інвентаризації, виявлення недостач і надлишків товарів.

Касовий термінал

Швидка реалізація товарів через касову програму, з використанням сканера штрих-кодів.

Взаєморозрахунки з контрагентами

Контроль переміщення грошей між компанією і її контрагентами, облік всіх заборгованостей.

Аналіз продажу

Звіти по доходах, прибутку і продажу. Виявлення популярних позицій для прийняття маркетингових рішень.

Програма обліку складу тютюнового магазину

Програма обліку складу тютюнового магазину

Складність товарного обліку в тютюновому магазині полягає в великому асортименті товарів. Платформа Skynum дозволить вести облік необмеженої кількості товарів.

Ви зможете стежити за кожним переміщенням продукції від оприбуткування до реалізації. Все, що вам потрібно - доступ до Інтернету.

Автоматизація тютюнового кіоску дозволить провести швидку інвентаризацію великої кількості товарів в магазині або на складі, щоб визначити реальний залишок кожного товару.

Програма для касира в тютюновому кіоску

Продаж товарів в тютюновому кіоску здійснюється за допомогою терміналу продавця із застосуванням сканера штрих-кодів. Система працює в режимі онлайн і оффлайн, при відсутності підключення до мережі.

Можна працювати в браузері або завантажити касову програму для Windows, Mac OS, планшетів і мобільних телефонів. Програма підійде для звичайного комп'ютера, ноутбука і POS-системи.

Продавець може швидко перевірити наявність сигарет в магазині або на складі по марці, категорії, виробнику і візуальному пошуку.

Програма для касира в тютюновому кіоску

Взаєморозрахунки з контрагентами

Взаєморозрахунки з контрагентами

Незалежно від того оптовий або роздрібний у вас бізнес із продажу тютюнових виробів в складській програмі можна проводити розрахунки з усіма клієнтами і постачальниками.

Для кожного контрагента можна створити картку, до якої вноситься вся важлива інформація - заборгованості, переплати, історія замовлень, нові замовлення, документація.

Завдяки сервісу автоматизації ви зможете контролювати всі грошові операції, які проводяться між компанією і її контрагентами. Програма обліку товарів допоможе вчасно відправляти платежі, вести облік всіх заборгованостей і оптимізувати співпрацю з контрагентами.

Автоматизація мережі тютюнових кіосків

Скайнум - платформа з хмарною системою зберігання даних. Вона пропонує єдину точку доступу і загальну базу даних для всіх ваших тютюнових кіосків і складів. У вас не виникне проблем із синхронізацією даних між магазинами і складськими приміщеннями. Вся інформація знаходиться в одному місці - в хмарі.

Кожне переміщення товарів між складом і тютюновими кіосками відразу ж відображається у всіх користувачів платформи. Програма дозволяє отримувати звіти по конкретній торговій точці і по всій мережі.

Автоматизація мережі тютюнових кіосків

Розпочніть автоматизацію тютюнового кіоску

Випробуйте потужний функціонал платформи Skynum в безкоштовній версії.

Можливості програми для тютюнового кіоску

Можливості програми для тютюнового кіоску
  • Організація оптового та роздрібного продажу сигарет.
  • Доступ до аналітичних звітів по продажу і доходах у вигляді схем, графіків та таблиць.
  • Створення та друк штрих-кодів для товарів і цінників для вітрини.
  • Наявність готових шаблонів всіх необхідних документів.
  • Багатокористувацький режим роботи.
  • Формування замовлень постачальникам на основі поточного залишку товарів.

Програма обліку товару в тютюновому кіоску

Кожен бізнес по реалізації тютюнових виробів потребує автоматизації. Вона допоможе налагодити роботу ваших співробітників і збільшить прибуток вашого бізнесу. Скайнум - це комплексна автоматизація торгівлі. За допомогою програми ви зможете вести облік продукції, вчасно поповнювати товарний запас, вести облік взаєморозрахунків з контрагентами, стежити за прибутком вашого бізнесу з будь-якої точки світу.

Швидкий старт

Програма ведення складу - зручна і проста у використанні. Завдяки зрозумілому і інтуїтивному інтерфейсу у вас і ваших співробітників не виникне труднощів у роботі з нею. Щоб почати роботу потрібно лише зареєструватися на сайті.

Програма для інвентаризації складу

Для виявлення недостач і надлишків товарів, визначення поточного залишку товарів проводиться інвентаризація. Інвентаризацію можна проводити по всім товарам або вибірково (наприклад, по категорії товарів).

Всі товари, які є в наявності реєструються в платформі. Потім система порівнює облікову кількість товарів з реальною і показує всі розбіжності. В кінці фіксується реальний залишок товарів в програмі.

Маркування тютюнових виробів

Всім товарам в тютюновому кіоску можна прописати їх штрих-коди. За кодом можна швидко знайти потрібний товар і провести швидку інвентаризацію, використовуючи сканер штрих-кодів. У програмі є автоматична генерація штрих-кодів, завдяки якій ви зможете відновити пошкоджений штрих-код або створити новий.

Програма складу дозволяє створити і надрукувати етикетки і цінники для вітрини. На них можна вказати назву товару, ціну, опис та інші характеристики.

Контроль залишків сигарет

Програма для тютюнового кіоску дозволяє контролювати залишки товарів на кожній торговій точці і складі. Ви в будь-який час зможете зайти в платформу і подивитися, коли запаси тютюнових виробів почнуть підходити до кінця. Ви будете знати, що конкретний товар потрібно закупити або перемістити з однієї торгової точки в іншу, оскільки цей товар в одному з кіосків користується великим попитом.

У картці кожного товару можна вказати граничну кількість для мінімального залишку. Після цього система автоматично проінформує вас, коли запас тютюнових виробів буде закінчуватися.

Допомога фахівців

Якщо у вас з'явилися питання під час роботи в програмі, відповіді на них ви знайдете в нашій Базі знань. У ній ми дали докладний опис кожної функції платформи.

Все ще не розібралися з можливостями хмарного сервісу Skynum? Напишіть в Службу підтримки. Наші фахівці завжди готові допомогти вам і навіть розібрати ваш індивідуальний кейс.

Читати далі

Почніть роботу в Скайнум прямо зараз

Ведіть розумний облік товарів, підключайте різні програми лояльності, контролюйте доходи і витрати вашого бізнесу - все на одній платформі Skynum.