img

Програма для зоомагазину

Зручна каса та складський облік. Запуск програми лояльності - знижки та бонуси. Підключення вагів, програмний ПРРО та інтеграції з інтернет-магазинами.

Програма для зоомагазину

Skynum для вашого зоомагазину

Складський облік

Контроль переміщення товарів, перевірка залишків і нестач, швидка інвентаризація.

Касова програма

Зручний термінал касира з потужним функціоналом для якісного обслуговування покупців.

CRM система

Ведення клієнтської бази, впровадження програми лояльності, запуск акційних пропозицій та оцінка їх ефективності.

Інтернет-магазин

Конструктор для створення інтернет-магазину зоотоварів, повна інтеграція з товарообліковою системою.

Складський облік в зоомагазині

Складський облік в зоомагазині

Платформа Skynum дозволяє вести повноцінний складський облік товарів в розрізі необмеженої кількості магазинів і складів.

Ви завжди будете знати свій залишок товарів в кількісному і грошовому вираженні. По кожному товару доступна вся історія переміщень від приходу до реалізації, включаючи списання та внутрішні переміщення.

Skynum реалізований відповідно до стандартів складського обліку і підтримує найбільш точний партійний метод обліку товарів.

Платформа працює онлайн, для роботи вам знадобиться тільки доступ до Інтернету.

Програма для каси зоомагазину

Роздрібна торгівля здійснюється за допомогою АРМ касира - спеціальна програма для каси магазину, яка призначена для швидкого продажу товарів і обслуговування покупців.

Товари в програмі можна реєструвати за допомогою сканера штрих-кодів, по найменуванню, коду або через візуальний пошук за категоріями.

Після кожного продажу відбувається автоматичне списання залишку товарів в магазині і збільшення виторгу.

В системі Скайнум можна підключити програму лояльності та використовувати накопичувальні, бонусні та дисконтні карти.

Програма для каси зоомагазину

Можливості програми для зоомагазину

Можливості програми для зоомагазину
  • Організація оптового та роздрібного продажу товарів для тварин.
  • Автоматизація мережі зоомагазинів.
  • Формування замовлень постачальникам на основі поточного залишку товарів.
  • Проведення взаєморозрахунків з контрагентами - постачальниками і замовниками.
  • Маркування товарів - створення і друк цінників, штрих-кодів.
  • Звітність по доходах, збитках, залишках і закупівлях нового товару.

Підключення інтернет-магазину

Інтернет-магазин - можливість для вашого зоомагазину вийти на новий рівень. Онлайн-продажі сприяють збільшенню прибутку та розширенню клієнтської бази. Ви можете створити новий інтернет-магазин або інтегрувати вже існуючий.

У Скайнум є вбудований конструктор інтернет-магазинів, де можна самостійно вибрати оформлення для сторінок і завантажити весь каталог товарів.

Якщо у вас вже є свій інтернет-магазин, то інтегруйте його в товарооблікову систему Skynum. Синхронізація складського обліку та інтернет-магазину дозволить вам приймати і обробляти замовлення на одній платформі.

Підключення інтернет-магазину

CRM система для зоомагазину

CRM система для зоомагазину

Програма для зоомагазину Скайнум надає можливість створення і ведення клієнтської бази. Для підвищення лояльності покупців і залучення нових клієнтів використовуються дисконтні та бонусні карти.

Skynum допомагає контролювати ефективність впроваджених знижок і акцій, розраховувати їх і стежити за актуальністю певного товару. Налаштування дозволяють адаптувати програму лояльності під ваш бізнес.

На платформі можна згенерувати знижкові цінники, де вказується звичайна вартість, ціна з акцією, відсоток знижки, назва товару та інші потрібні дані.

Програма для магазину зоотоварів

Skynum - програма з потужним функціоналом, яка дозволяє вести розумний складський облік, стежити за пересуванням товарів, знаходити найпопулярніші товарні позиції, проводити взаєморозрахунки та організовувати закупівлі товару, якого бракує.

Легкий старт

З платформою Скайнум у вас не виникне труднощів із підключенням та налаштуванням програми. Для початку роботи потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Зручний і простий у використанні інтерфейс допоможе вам і вашим співробітникам швидко освоїти роботу зі Скайнум. Ви можете підключати необмежену кількість користувачів в різних торгових точках.

Роздрібна торгівля

Автоматизація роздрібної торгівлі допомагає прискорити процес обслуговування покупців, контролювати наявність товарів і проводити зручну інвентаризацію. Скайнум підтримує весь цикл складського обліку - від оприбуткування до реалізації.

Продаж товарів здійснюється за допомогою автоматизованого робочого місця касира. АРМ продавця працює в режимі реального часу, тому вся інформація про продажі, повернення і суму виторгу моментально синхронізується. Каса продовжує працювати навіть якщо відсутнє стабільне підключення до Інтернету. Після його відновлення дані за цей період вивантажуються в систему автоматично.

За допомогою АРМ касира продавець може перевіряти наявність товару, його ціну, термін придатності (для корму або вітамін), колірні та розмірні варіації (для аксесуарів, кліток, акваріумів). Реалізація товару проводиться з використанням сканеру штрих-кодів або по найменуванню, якщо товар не промаркований (наприклад, рибки або папуги).

Маркування товарів

Багато зоотоварів не мають своїх штрих-кодів. У Скайнум є функція автоматичної генерації штрих-кодів. Ви можете промаркувати нашийники, іграшки для тварин, клітки, акваріуми, тераріуми та заздалегідь розфасований корм.

При потребі на платформі можна створити цінники для вітрини, на яких вказується вся необхідна інформація - ціна, знижка, назва, деякі характеристики, штрих-код або артикул.

Програма лояльності та знижки

Платформа Скайнум підтримує використання накопичувальних, бонусних і знижкових карт. Хмарна система зберігання даних робить клієнтські карти універсальними для всіх магазинів вашої мережі.

У програмі можна вести власну клієнтську базу, де буде доступна вся інформація про клієнта - його ім'я, номер телефону, зроблені покупки та замовлення, накопичені бонуси або знижки.

Збільшити кількість нових і постійних покупців допоможуть тематичні розпродажі, знижки, акційні пропозиції.

Інтернет-магазин товарів для тварин

Багато товарів для тварин успішно реалізуються через Інтернет. Такий сучасний підхід до продажів значно збільшить ваш заробіток і потік клієнтів.

У Скайнум є два варіанти для інтернет-магазинів:

1. Створити інтернет-магазин. У вас ще немає власного онлайн-магазину? Тоді скористайтеся спеціально розробленим конструктором в Skynum. Ви зможете вибрати оформлення сторінок і вивантажити каталог товарів самостійно.

2. Інтегрувати інтернет-магазин. Якщо у вас вже є онлайн-магазин, то його можна пов'язати з товарообліковою системою. Скайнум підтримує всі популярні конструктори, тому проблеми із синхронізацією не виникне.

Допомога спеціалістів

Автоматизація зоомагазину - на перший погляд, трудомісткий процес, тому у вас можуть виникнути деякі питання. Для цього ми розробили Базу знань, де зібрали всю інформацію про можливості та функції Скайнум, а також відповіли на найчастіші запитання.

Хочете, щоб ваш індивідуальний кейс розібрали? Тоді звертайтеся в Службу підтримки, де вам обов'язково допоможуть.

Читати далі

Спробувати Скайнум зараз

Проведіть автоматизацію вашого бізнесу із продажу товарів для тварин вже сьогодні. Підключіть програму, яка полегшить ведення складського обліку, контроль фінансів і реалізацію всіх товарів.