Контроль переміщення товарів - головне завдання програми складського обліку. Картотека товарів в Skynum допомагає здійснювати ефективний контроль товарообігу. У кожного товару є своя картка, в якій зберігається вся важлива інформація про нього. Можна швидко зайти в картотеку і подивитися історію переміщення конкретного товару і всі його характеристики.
Навіщо потрібна картка складського обліку?
В обліковій картці ви знайдете всі дані про товар - закупівельна ціна і ціна продажу, індивідуальні налаштування обліку, опис, фотографія, модель, тип, бренд, виробник, постачальник, артикул та інші параметри.
У картотеці можна швидко знайти необхідний товар - за назвою, штрих-кодом й іншими властивостями. Картка обліку товару на складі зберігає всю документацію, в якій реєструвався товар (документи оприбуткування, продажу, списання, інвентаризації).
Також в товарній картці можна подивитися поточний залишок товарів по кожному складу і магазину.
Що ще можна вказати в товарній картці?
У картці товару можна вказувати одиниці виміру товару (штуки, пачки, кілограми і т.д.), термін придатності, серійні номери кожної одиниці товару, а також встановити ліміт на залишок товарів, щоб ви змогли вчасно поповнити запаси товару, якого бракує.
Створення картки товару
Для кожного товару в програмі створюється картка складського обліку товарів. Це робиться при оприбуткуванні товару. У картку вносяться всі важливі дані про товар - найменування, кількість одиниць, роздрібна та оптова ціна і т.д.
Також внести товар в картку можна шляхом сканування його штрих-коду.
Звітність по товарах
За результатами переміщень товарів (оприбуткування, продаж, списання) складська програма формує звіти, індикатори і графіки. У них відображається весь товарообіг за обраний період в грошовому та кількісному вираженні.
У звітах ви зможете переглянути інформацію про продаж, доходи, витрати. Ви також зможете вичислити найбільш популярні позиції і товари, які не користуються попитом серед клієнтів.
Переваги ведення картотеки товарів
- Моніторинг наявності товару і своєчасне поповнення актуальних товарів.
- Контроль закінчення терміну придатності товарів.
- Ведення обліку великого асортименту товарів.
- Ведення обліку товарів паралельно в двох одиницях виміру.
- Облік товарів за прибутковою ціною і за ціною реалізації, за оптовою і роздрібною ціною.