img

Автоматизація аптеки

Онлайн платформа для аптечного бізнесу. Контроль руху товарів і грошей з точністю як в аптеці.

Автоматизація аптеки

Skynum для вашого аптечного бізнесу

Товарооблікова система

Складський облік медикаментів з підтримкою необмеженої кількості складів і аптек.

Роздрібний продаж

АРМ фармацевта для аптеки або онлайн-каса для швидкого обслуговування покупців.

Оптовий продаж

Зручні інструменти для приходу і продажу товарів великими партіями.

Інтернет-магазин

Конструктор інтернет-магазину з вибором дизайну для онлайн продажу препаратів і медикаментів.

Складський облік в аптеці

Skynum надає можливість складського обліку препаратів, таблеток і медикаментів в аптеці і її складах. Підтримується повний цикл товарообігу - від приходу до продажу, включаючи внутрішні переміщення.

Зручний інструмент інвентаризації вирішить проблему контролю залишку товарів. Платформа підтримує необмежену кількість складів або точок продажу.

Можете почати роботу прямо зараз, вам не потрібно встановлення та налаштування програмного забезпечення. Платформа Скайнум працює онлайн, щоб автоматизувати аптеку вам буде потрібно тільки доступ в Інтернет.

Складський облік в аптеці

Робоче місце фармацевта

Робоче місце фармацевта

Роздрібний продаж в аптеці реалізований за допомогою автоматизованого робочого місця фармацевта або АРМ касира.

Швидкий продаж по штрих-коду, пошук по найменуванню та категорії, а також перевірка наявності товарів в аптеці дозволить якісно обслуговувати покупців.

Продаж може проводитися у двох одиницях виміру. Ви зможете дати покупцям вибір купити все упакування або пару ампул.

АРМ фармацевта не вимагає постійного підключення до мережі та може працювати в режимі офлайн. Підключення буде потрібно тільки для синхронізації даних.

Можливості для аптечного бізнесу

  • Контроль терміну придатності препаратів і медикаментів. Зведення по товарах з терміном придатності.
  • Ведення обліку у двох одиницях виміру з налаштуванням коефіцієнта конвертації і автоматичним розрахунком ціни.
  • Взаєморозрахунки з постачальниками і покупцями. Платіж можна пов'язувати з товарними документами.
  • Складський облік за прибутковою ціною або за ціною продажу, за терміном придатності.
  • Роздрібний і оптовий продаж препаратів і медикаментів.
  • Аналітична звітність з продажу, прибутку, руху товарів і грошей, залишків і взаєморозрахунків.
Можливості для аптечного бізнесу

Безкоштовна версія

Всі можливості платформи доступні в безкоштовній версії. Почніть автоматизацію своєї аптеки прямо зараз.

Програма лояльності покупців

Програма лояльності покупців

Залучайте нових клієнтів і утримуйте існуючих за допомогою програми лояльності покупців. Бонусні, накопичувальні та дисконтні карти дуже популярні і успішно використовуються в багатьох аптеках.

У платформі Skynum ви можете вести клієнтську базу із закріпленими дисконтними або бонусними картами. Програма лояльності гнучко настроюється під потреби аптечного бізнесу.

Skynum працює в хмарі, тому ваші покупці зможуть використовувати дисконтну карту в будь-якій з аптек у вашій аптечної мережі. 

Підключення інтернет-магазину

Інтернет-магазин необхідний кожній аптеці і є джерелом додаткового прибутку. Skynum підтримує інтеграцію з інтернет-магазинами. Дані про продажі і наявність товарів синхронізуються автоматично із заданою періодичністю і по подіях.

У вас ще немає інтернет-магазину? Скористайтеся вбудованим конструктором інтернет-магазину від Скайнум, який повністю інтегрований в товарооблікову систему.

Вам не будуть потрібні програмісти і спеціальні знання, створення інтернет-магазину швидкий і простий процес. Виберіть свій варіант дизайну і створіть каталог товарів. Skynum - це комплексне рішення для аптек. 

Підключення інтернет-магазину

Онлайн-платформа для автоматизації аптеки

Програма Скайнум це комплексне рішення для автоматизації аптеки. У програмі підтримується повний цикл складського обліку як для роздрібної, так і оптової торгівлі з використанням кількох типів ціни - облікової, прибуткової, оптової, роздрібної. При цьому облік можна вести по терміну придатності чи цінам продажу.

Система працює онлайн, ви зможете почати роботу прямо зараз. Щоб контролювати свій аптечний бізнес вам буде потрібно тільки доступ в Інтернет.

Роздрібна торгівля

Автоматизація роздрібної торгівлі в аптеці дозволяє скоротити час обслуговування покупців і контролювати продаж лікарських препаратів. Швидкість продажу збільшується завдяки використанню сканера штрих-коду, швидкої перевірки наявності товарів в аптеці через пошук, і автоматичного розрахунку суми покупки.

Для роздрібного продажу в Skynum використовується товарооблікова система разом з автоматизованим робочим місцем фармацевта. Всі складські операції, такі як, оприбуткування товарів, розрахунки з постачальниками, регулювання ціни, інвентаризація, і інші, здійснюються прямо в онлайн-платформі. АРМ фармацевта (або АРМ касира) використовується при реалізації товарів через касу в аптеці.

АРМ касира може працює в режимі онлайн за наявності з'єднання з інтернетом і здатне переходити в офлайн режим і виконувати синхронізацію даних при відновленні підключення.

АРМ касира працює по змінах. На початку роботи фармацевт відкриває свою зміну з фіксацією залишку грошей в касі. Після кожного продажу сума грошей (готівкових та безготівкових) за зміну збільшується. Після закриття зміни відображається фактична сума, яка підлягає здачі в основну касу.

Операції виконані через АРМ касира показуються в онлайн-платформі автоматично. Ви в будь-який момент зможете подивитися виторг на поточний момент, кількість чеків і повернень. Після закриття чека відбувається списання товарів, таким чином, в платформі завжди відображається реальний залишок товарів, на підставі якого можна отримати дані про необхідні закупівлі в аптеку враховуючи норму запасу товарів.

CRM для аптеки

Залучення і утримання покупців - запорука стабільного та успішного бізнесу. Попри постійний попит на ліки, аптеки стикаються з великою конкуренцією. Тому якісне обслуговування і розвиток лояльності покупців одна з пріоритетних задач.

Для налагодження взаємин з покупцями в Skynum реалізована можливість ведення бази клієнтів і створення бонусних і накопичувальних карт. В системі можна створювати картку покупця, в якій відслідковується історія покупок, накопичені і використані бонуси, а також відсоток поточної знижки. Ви можете налаштувати програму лояльності під специфіку вашої стратегії.

Skynum хмарна платформа, тому відразу після створення картки покупця вона стає доступною в будь-якій з ваших аптек. Таким чином, клієнт може користуватися своїми бонусами і знижкою незалежно від місця отримання карти по всій вашій аптечній мережі.

Маркування товарів

Кожному товару в системі можна прописати його штрих-код. Це часта практика і забезпечує швидкий продаж і інвентаризацію товарів за допомогою сканера штрих-коду. Але бувають випадки, коли у товару немає власного штрих-коду або необхідно використовувати додатковий. Для цього передбачена автоматична генерація штрих-коду товару з ціною. Вкажіть необхідну кількість для видруку і можете промаркувати весь товар.

Ви також можете видрукувати цінники товарів для вітрини, в системі є різні варіанти дизайну для цінників і штрих-кодів.

Гуртова торгівля

Оптовий продаж товарів передбачає продаж великими партіями і, як правило, за нижчою оптовою ціною. Програма Скайнум підтримує повний цикл складського обліку в оптовій торгівлі. Реалізовано документообіг з можливістю зв'язування товарних документів з платежами.

При продажу товарів формується документ Оптовий продаж. Оператор може реєструвати товари за кодом, найменуванням або візуальним пошуком. Сума документа розраховується за оптовою ціною товарів, і може включати в себе знижку, націнку, а також вартість додаткових витрат, наприклад, за доставку товарів. На підставі документа можна роздрукувати видаткову накладну на відпуск товарів зі складу.

У платформі можна реєструвати платежі від покупців і розподіляти по декількох документах оптового продажу. Таким чином, утворюється зв'язок між товарами, платежами та покупцями.

Контроль терміну придатності

Всі товари в аптеці мають термін придатності, тому критично важливо своєчасно відстежувати його витікання і не допускати продаж товарів з вичерпаним терміном придатності. Це перш за все імідж компанії та що більш важливо безпека для покупців.

Автоматизація аптеки може повністю взяти під контроль витікання терміну придатності препаратів і медикаментів. При ручному веденні обліку або в Excel це складно досяжне завдання.

У Скайнум кожної партії товару можна задати термін придатності, що дає можливість вести облік по терміну придатності. При продажу пріоритетне списання відбувається по товарах з більш раннім терміном придатності.

Платформа генерує спеціальний звіт і ви в будь-який момент зможете отримати зведення по товарах з терміном придатності та вжити необхідних заходів.

Облік у двох одиницях виміру

Продаж товарів в Скайнум може здійснюється з використанням відразу двох одиниць виміру. У картці кожного товару налаштовується коефіцієнт перерахунку з однієї одиниці вимірювання в іншу.

Розглянемо приклад. В упакуванні є 10 ампул, і оскільки ціле упакування досить дороге ви хочете дати можливість своїм покупцям купити кілька ампул. Для цього в картці товару вибираєте упакування в якості основної одиниці виміру, ампули в якості другої, і ставите коефіцієнт перерахунку 10. Тепер при продажу товару фармацевт зможе перемикати одиницю виміру і продати 1 упакування і/або 2 ампули. Ціна при цьому розраховується системою автоматично.

Автоматизація мережі аптек

У звичайних прикладних або десктопних програмах по автоматизації торгівлі є проблема по синхронізації даних між аптеками. Це питання досить складне, і вимагає професійного налаштування зберігання та обміну даних між комп'ютерами в єдиній розподіленій мережі.

Основна перевага хмарного рішення Skynum це єдина точка доступу і база даних для всіх ваших аптек і складів. Вам не потрібно думати про синхронізацію даних між офісом, складом і аптеками, тому що всі дані - з єдиного джерела в хмарі.

Внутрішні переміщення товарів між складом і аптеками відображаються в системі моментально у всіх користувачів платформи. Аналітичну звітність можна отримувати як в цілому по всій вашій мережі, так і по окремій аптеці або складам.

Наведемо приклад. На склад оприбутковано партію товарів від постачальника і створені нові картки товарів. Далі партія розподілена по всіх аптеках і сформовані документи на внутрішнє переміщення. Після активації документів кожна аптека може моментально побачити картки нових товарів і збільшення залишку товарів. При цьому можна навіть призначити різну роздрібну ціну для кожної аптеки, адже в залежності від розташування аптеки ціна може варіюватися.

Таким чином, Skynum легко вирішує складний процес автоматизації аптечної мережі та дає вам можливість контролювати весь бізнес онлайн.

Інтернет-магазин для аптеки

Онлайн продажі з кожним роком займають все більшу частку виторгу компаній. Будь-який бізнес, в тому числі аптечний, зацікавлений в розширенні географії свого ринку і залучення більшої кількості покупців. Інтернет-магазин є ключовим інструментом в онлайн продажах і повинен бути інтегрований з товарообліковою системою для синхронізації замовлень і наявності товарів.

У Skynum передбачені відразу два інструменти для вирішення цього завдання:

1. Якщо у вас вже є інтернет-магазин. Skynum дає можливість підключити синхронізацію даних з вашим інтернет-магазином. Інтеграція підтримується як з популярними конструкторами інтернет-магазинів, так і з самописними за допомогою API запитів і так званих callback-викликів.

2. Якщо у вас ще немає інтернет-магазину. Skynum має свій власний вбудований конструктор інтернет-магазинів, який спочатку повністю інтегрований в систему і вам нічого не потрібно для цього налаштовувати. Ви отримуєте відразу власний інтернет-магазин, який працює всередині товарооблікової системи. Зовнішній вигляд і функціональність інтернет-магазину легко налаштовується і вам не буде потрібна допомога програмістів.

Створіть або підключіть свій інтернет-магазин аптеки і візьміть під контроль онлайн-продажі разом зі Skynum.

Підтримка користувачів

Використання платформи Skynum інтуїтивне, ви відразу зможете почати автоматизацію своєї аптеки. Складні обчислення і потужний функціонал знаходиться всередині зрозумілого і простого інтерфейсу.

Проте автоматизація аптеки насправді не просте завдання, і в процесі у вас можуть з'явитися питання. Для цього у нас передбачена База знань, де зібрані відповіді на найбільш часті питання.

Наша служба підтримки завжди готова допомогти, і дасть докладні відповіді на ваші питання, і навіть розбере ваші індивідуальні кейси.

Ми також приймаємо запити на додавання нових можливостей в платформу від користувачів. Напишіть нам і ми вирішимо завдання по автоматизації вашого бізнесу.

Читати далі

Спробуйте Скайнум прямо зараз

Автоматизуйте свій аптечний бізнес - товарообілкова система для аптек, робоче місце фармацевта та інтернет-магазин для аптеки.