img

Автоматизація магазину іграшок

Онлайн платформа для автоматизації магазину іграшок. Контролюйте рух товару і грошей, підвищуйте прибутковість вашого бізнесу.

Автоматизація магазину іграшок

Можливості Skynum для магазину іграшок

Складський облік

Контролюйте переміщення товарів, стежте за їх залишками, виявляйте недостачі на складі.

АРМ касира

Швидке і якісне обслуговування завдяки зручному робочому місцю касира.

CRM система

Залучення нових покупців, програма лояльності для постійних клієнтів.

Інтернет-магазин

Інтеграція або створення інтернет-магазину для онлайн торгівлі дитячими іграшками.

Складський облік дитячих іграшок

Ви зможете стежити за переміщенням товару і його кількістю на складі в режимі реального часу з будь-якої точки світу. Це дозволить вам контролювати залишки і вчасно робити закупівлі товару.

Завдяки гнучким налаштуванням системи ви можете вести облік товарів у відповідності до вимог та стандартів вашого бізнесу. Переміщення і залишок товарів відображається в системі в кількісному і грошовому вираженні за обліковою ціною іграшок.

У програмі Skynum ви можете фіксувати вхідні та вихідні платежі в готівковій та безготівковій формі. Кожен платіж можна пов'язати з товарним документом. Після кожної операції в системі оновлюється товарний, грошовий залишок і заборгованість.

Складський облік дитячих іграшок

Програма для каси магазину

Програма для каси магазину

АРМ касира - автоматизоване робоче місце касира. Воно оснащене всіма функціями, необхідними для здійснення торгівлі в магазині іграшок.

Програма касира працює в режимі онлайн і оффлайн. Підключення до Інтернету знадобиться лише для синхронізації даних. Можна працювати прямо в браузері з телефону, планшета або комп'ютера, не встановлюючи програмне забезпечення. Ви також можете безкоштовно завантажити програму на Mac OS або Windows.

Термінал касира працює позмінно. Коли продавець заступає на нову зміну, відбувається фіксація залишку грошей в касовому апараті. Після кожного закриття чека товар списується автоматично, і виручка збільшується.

Підключення інтернет-магазину

Інтернет-магазин допоможе вашому магазину іграшок вийти на новий рівень. Завдяки онлайн-торгівлі у вас з'являться нові клієнти з різних куточків країни, й істотно збільшиться прибуток.

Можна інтегрувати існуючий інтернет-магазин в програму Skynum. Це допоможе вам обробляти замовлення, контролювати доставку, складський облік, аналізувати фінанси і продаж товарів.

Skynum має свій власний конструктор інтернет-магазинів, вже вбудований в систему товарного обліку. У платформі є дизайни і шаблони, які підійдуть вашому магазину іграшок.

Підключення інтернет-магазину

Можливості програми для магазину іграшок

Можливості програми для магазину іграшок
  • Визначення топових позицій магазину іграшок, відстеження прибутку і збитків.
  • Роздрібний і оптовий продаж.
  • Створення та друк цінників для вітрини і штрих-кодів для товарів.
  • Багатокористувацький режим роботи.
  • Своєчасні замовлення постачальникам на основі поточного залишку і норми запасу товару.
  • Автоматизація мережі магазинів іграшок.
  • Наявність готових шаблонів всіх необхідних документів.

CRM для магазину іграшок

Залучити нових покупців і знайти постійних клієнтів можна за допомогою акцій, знижок, подарунків до великих замовлень. Skynum допомагає розраховувати знижки, створювати в програмі подарункові набори і контролювати ефективність акційних пропозицій.

Ви можете створити дисконтні, бонусні та накопичувальні карти. Завдяки хмарній системі зберігання даних ваші клієнти зможуть скористатися картами в будь-якому магазині вашої мережі.

Ведіть базу клієнтів з закріпленими бонусними або дисконтними картами. Програма лояльності сервісу Skynum з легкістю підлаштується під особливості вашої стратегії.

CRM для магазину іграшок

Програма для магазину іграшок

Автоматизація магазину дитячих товарів - необхідний захід для поліпшення роботи вашого персоналу і бізнесу в цілому. Skynum пропонує комплексне рішення цієї задачі. Платформа допоможе вести облік залишків товарів на складі, вчасно робити закупівлі, контролювати доходи вашого бізнесу, проводити взаєморозрахунки з клієнтами і постачальниками.

Skynum забезпечить вас надійною системою складського обліку товару, продавців - зручним автоматизованим робочим місцем, а ваших клієнтів якісним і швидким обслуговуванням.

Автоматизація мережі магазинів іграшок

Звичайні програми по автоматизації торгівлі мають складності з синхронізацією даних між магазинами. Це досить складне питання, яке потребує професійного налаштування зберігання та обміну даних між комп'ютерами в єдиній розподіленій мережі.

Головна перевага онлайн сервісу Skynum - наявність єдиної бази даних і точки доступу для всіх ваших магазинів іграшок і складських приміщень. Вся інформація знаходиться в хмарному сховищі.

Всі переміщення товару відображаються в системі моментально у кожного користувача. Можна отримувати звітність як по одному магазину і складу, так і в цілому по всій вашій мережі.

Маркування дитячих товарів

У програмі ви можете вибирати і роздруковувати цінники для товарів. У Skynum зберігаються дизайни для цінників. На них можна вказувати назву товару, артикул, штрих-код, фото товару, вартість зі знижкою та іншу інформацію.

Іграшки в магазині можуть мати свій штрих-код. Завдяки такому рішенню ви можете проводити швидку інвентаризацію за допомогою сканера штрих-кодів і прискорите процес продажу.

Контроль залишків

Програма для магазину іграшок допоможе стежити за кількістю товару на кожній торговій точці і складі. Можна в будь-який час зайти в платформу і подивитися, коли запаси іграшок почнуть зменшуватися. Таким чином, ви зможете робити своєчасні закупівлі потрібного товару.

Створюйте картки товару, в яких можна вводити граничну кількість для мінімального залишку товару.

Роздрібна торгівля

Автоматизація роздрібної торгівлі прискорить процес продажу. Працівники зможуть швидко знаходити товар в системі по штрих-коду, дізнаватися його вартість і наявність. Роздрібна торгівля здійснюється за допомогою автоматизованого місця касира, де покупці можуть розплачуватися готівкою або карткою через термінал.

АРМ касира працює в двох режимах - онлайн і оффлайн. Завдяки цьому вам не потрібно турбуватися через відсутність Інтернету. Коли з'єднання відновиться, всі дані автоматично синхронізуються - товар спишеться зі складу, а виручка збільшиться.

Контролюйте весь цикл товарообігу, регулюйте роздрібні ціни, здійснюйте розрахунки з постачальниками і замовниками.

Оптова торгівля

Онлайн платформа Skynum підійде для оптового продажу іграшок. Така торгівля має на увазі продаж великих партій товару за нижчими цінами. Ви можете додати в програму оптову ціну.

При продажу товару створюється документ Оптовий продаж. Його сума розраховується за оптовою ціною товару. Сюди також може входити націнка, знижка і додаткові витрати (доставка). На підставі цього документа формується видаткова накладна на відпуск товару зі складу.

Документи складського обліку

Рух товарів відбувається через документацію - оптовий продаж, роздрібний продаж, списання товарів, повернення, замовлення від покупця, інвентаризація, внутрішні переміщення товарів. Кожен документ можна роздрукувати або зберегти у файлі.

Для заповнення документів всією необхідною інформацією в програмі є довідники банків, одиниць виміру, постачальників, складів, груп товарів, даних про вашу організацію та інші.

Підтримка користувачів

Платформа Skynum володіє простим і зрозумілим інтерфейсом. Почати роботу на сервісі ви зможете за лічені хвилини. Вам не потрібні додаткові знання і допомога програмістів.

Проте, в нашій Базі знань ви зможете знайти відповіді на основні питання. У ній ми детально розповідаємо про кожен документ і про робочий процес.

Ви також можете звернутися за допомогою до Наших фахівців. Вони дадуть відповіді на всі ваші питання і допоможуть розібрати ваш індивідуальний кейс.

Автоматизація магазину дитячих іграшок допоможе поліпшити роботу вашого бізнесу в цілому й істотно збільшить ваш дохід. Розпочніть автоматизацію прямо зараз.

Читати далі

Спробуйте Skynum безкоштовно

Автоматизуйте магазин дитячих іграшок - складський облік, касова програма, CRM система й інтернет-магазин в одній платформі Skynum.