img

Автоматизація кондитерського магазину

Хмарний сервіс для бізнесу по реалізації кондитерських виробів. Контроль фінансових операцій і складський облік в реальному часі.

Автоматизація кондитерського магазину

Skynum для кондитерського магазину

Товарний облік

Облік і контроль залишків солодощів. Контроль терміну придатності продукції. Здійснення своєчасних закупівель.

CRM система

Впровадження знижок, акцій, спеціальних пропозицій, розпродажів. Створення і ведення клієнтської бази.

Інтернет-магазин

Створення або підключення інтернет-магазину до системи товарного обліку Skynum.

Онлайн каса

Зручне і якісне обслуговування покупців за допомогою автоматизованого терміналу касира.

Товарний облік в кондитерському магазині

Товарний облік в кондитерському магазині

Скайнум дозволяє здійснювати облік солодощів в кондитерському магазині з великим асортиментом товарів. Ви можете відстежувати повноцінний цикл руху продукції - від її надходження на склад до реалізації. Ви можете стежити за наявністю товарів і вчасно поповнювати запаси.

У кондитерському магазині дуже багато швидкопсувних продуктів. Тому важливо стежити за терміном придатності цукерок. Кожній партії продуктів в системі вказується термін придатності. Skynum може автоматично згенерувати звіт з інформацією про терміни придатності. Таким чином, ви вчасно приймете необхідні заходи.

Ведіть облік солодощів в Skynum одночасно в двох одиницях виміру. Така функція дуже допомагає, коли постачальник поставляє товар в пачках або коробках, а продавати ви його збираєтеся поштучно або на вагу. Для цього в картці товару потрібно ввести головну одиницю виміру, додаткову і коефіцієнт перерахунку. Після цього ви зможете швидко перемикати одиниці виміру в товарних документах, а сума при цьому буде розраховуватися автоматично.

Касова програма для кондитерського магазину

У кондитерських магазинах найзручніше використовувати автоматизовану касу. Програма не потребує постійного підключення до мережі. Вона може працювати в оффлайн режимі, що забезпечує безперебійний процес продажу. Підключення до Інтернету знадобиться лише для синхронізації даних.

До системи можна підключити все необхідне обладнання - платіжний термінал, сканер штрих-кодів, принтер для чеків.

Є два варіанти роботи - підключити касу в браузері або завантажити програмне забезпечення на комп'ютер, мобільний телефон, планшет або навіть POS-систему. Skynum підійде для Windows, Mac OS, Android і IOS.

Касова програма для кондитерського магазину

Спробуйте Skynum безкоштовно прямо зараз

Випробуйте основні функції і можливості платформи Skynum в безкоштовному тарифі.

CRM для магазину цукерок

CRM для магазину цукерок

CRM система Skynum дозволяє здійснити автоматизацію взаємодії з клієнтами, яка сприяє збільшенню продажу і поліпшення якості обслуговування клієнтів. Основне завдання CRM системи - залучити нових клієнтів і утримати постійних покупців.

У Skynum можна вести клієнтську базу, в якій буде зберігатися вся важлива інформація - ім'я клієнта, телефон, дата народження, кількість накопичених бонусів, історія покупок. Ви зможете створювати різні списки клієнтів за заданими характеристиками - сума покупок за останній місяць або категорії пріоритетного товару.

У платформі Skynum можна впроваджувати різні види програм лояльності. Підключайте знижкові, бонусні та дисконтні картки, які будуть функціонувати в кожній торговій точці. У програмі також можна впроваджувати три види знижок - накопичувальна, персональна і спеціальна ціна.

Створення інтернет-магазину

Інтернет-магазин для бізнесу з продажу солодощів з кожним днем ​​стає все більш затребуваним. Деякі здійснюють доставку по місту, заздалегідь зроблених замовлень, деякі доставляють товари по всій країні.

До платформи Skynum можна підключити робочий інтернет-магазин. Він інтегрується з системою товарного обліку. Після цього ви можете отримувати і обробляти замовлення в одному місці.

Нема інтернет-магазину? Створіть його в Skynum. Ми пропонуємо зручний і багатофункціональний конструктор онлайн-магазинів з готовими шаблонами, який вже вбудований в систему товарного обліку. Виберіть відповідний дизайн, імпортуйте товари і можете приступати до онлайн продажу.

Створення інтернет-магазину

Переваги Skynum для кондитерського магазину

Переваги Skynum для кондитерського магазину
  • Контроль взаєморозрахунків з постачальниками і покупцями.
  • Відстеження показників доходів і продажу.
  • Наявність багатокористувацького режиму роботи.
  • Автоматизація мережі кондитерських магазинів.
  • Маркування продукції штрих-кодами.
  • Створення документації з урахуванням стандартів складського обліку.

Програма для кондитерського магазину

Skynum забезпечує комплексну автоматизацію всіх процесів вашого бізнесу. Ведіть складський облік, отримуйте звіти по прибуткам, продажу та збиткам, покращуйте роботу персоналу, просувайте ваш магазин в Інтернеті за допомогою хмарного сервісу Скайнум.

Легкий старт

Skynum розроблений таким чином, щоб кожен користувач зміг самостійно запустити програму. Інтерфейс платформи простий і зручний, тому ви і ваші працівники швидко освоять роботу. Щоб почати автоматизацію необхідно лише зареєструватися на нашому сайті.

Облік солодощів по модифікаціям

У кондитерських магазинах представлений величезний вибір солодощів - різні види цукерок, печива, тортів. Для більш зручного товарного обліку застосовуйте модифікації - поділ товарів за типом, смаком та іншими характеристиками.

Облік солодощів за допомогою модифікацій допомагає продавцеві швидко знайти потрібний товар у системі, підібрати смак і різновид кондитерського виробу, перевірити його наявність на складах або в інших ваших магазинах.

Взаєморозрахунки з контрагентами

У Скайнум можна контролювати всі види платежів - вхідні, вихідні, розраховувати залишок цукерок в грошовому еквіваленті і дізнаватися реальну заборгованість перед постачальниками.

Будь-який платіж можна прив'язати до певного документу. Після будь-якої операції (закупівля, продаж або повернення) залишок солодощів і грошей в програмі оновлюється. Тому ви завжди будете в курсі роботи вашого кондитерського магазину.

Роздрібна торгівля

Реалізація солодощів в роздріб здійснюється за допомогою автоматизованої касової програми. Skynum інтегрує касу зі складським обліком. Завдяки цьому ви завжди будете в курсі всіх здійснених операцій та наявності продукції.

У кондитерському магазині широкий асортимент продукції, тому продавцю складно запам'ятати їх ціни і наявність. Щоб швидко знайти необхідний товар можна скористатися пошуком по найменуванню, категорії, характеристикам або застосувати візуальний пошук.

Оптовий продаж

Платформа Скайнум підтримує оптову реалізацію цукерок та інших солодощів. Оптова торгівля - це реалізація продукції в великому обсязі за нижчою ціною.

При реалізації цукерок і тортів оптом оформляється документ Оптовий продаж. У ньому реєструються солодощі за назвою, візуальним пошуком або за допомогою сканера штрих-кодів. Система автоматично порахує остаточну вартість по заздалегідь зазначеними оптовими цінами. До цієї суми можна додати націнку, знижку або вартість доставки.

Підтримка користувачів

В процесі роботи виникли труднощі? Всі відповіді ви можете знайти в нашій Базі знань. У ній розписано весь арсенал переваг і функцій програми Skynum.

Не змогли розібратися? Зв'яжіться зі Службою підтримки. Наші фахівці не тільки дадуть детальні відповіді на кожне питання, а й розберуть ваш особистий кейс.

Читати далі

Спробуйте Skynum вже зараз

Автоматизуйте ваш бізнес з продажу кондитерських виробів. Встановіть касову програму, ведіть товарний облік, контролюйте фінанси - все в одній платформі Skynum.