img

Автоматизація магазину жіночої білизни

Онлайн платформа для контролю торгівлі і автоматизації магазину жіночої білизни. Керуйте фінансами, стежте за продажами, ведіть складський облік.

Автоматизація магазину жіночої білизни

Skynum для вашого магазину жіночої білизни

Складський облік

Ведіть облік широкого асортименту товарів. Платформа підтримує необмежену кількість магазинів і складів.

CRM система

Програма лояльності допоможе залучити нових клієнтів і утримати існуючих. Дисконтні картки можна використовувати в будь-якому магазині вашої мережі.

АРМ продавця

Каса працює в двох режимах - онлайн і оффлайн. Зручний і простий інтерфейс забезпечить вам якісне обслуговування клієнтів.

Інтернет магазин

Інтеграція інтернет-магазину жіночої білизни з платформою. Ви можете створити власний інтернет-магазин використовуючи конструктор інтернет-магазину в Skynum.

Складський облік в магазині жіночої білизни

Складський облік в магазині жіночої білизни

Онлайн платформа Skynum дозволяє вести зручний облік жіночої білизни в магазинах і на складах. Для цього вам знадобиться лише доступ в інтернет.

Для зручного і швидкого пошуку товару жіночу білизну краще розділяти за категоріями: вид, модель, бренд, колір. Проводьте швидку інвентаризацію за допомогою сканера штрих-кодів.

До сервісу Skynum можна підключити необмежену кількість торгових точок і складів. Ви зможете отримувати звітність як по одному магазину і складу, так і по всій вашій мережі.

Безкоштовна версія

Випробуйте всі можливості онлайн платформи Skynum в її безкоштовній версії.

АРМ продавця магазину жіночої білизни

АРМ касира - це автоматизоване робоче місце продавця, за допомогою якого він здійснює продаж товару. АРМ продавця має простий і зручний інтерфейс. Програма функціонує в двох режимах - онлайн і оффлайн. Доступ до інтернету знадобиться лише для синхронізації даних і отримання звітності.

Основні можливості продавця - здійснювати продаж по штрих-коду, перевіряти наявність товару в магазині, на складі або інших торгових точках, шукати товар по найменуванню або коду.

Термінал продавця працює позмінно. На початку роботи фіксується залишок грошей в касі, в кінці роботи підраховується виручка. Після кожного закриття чека товар списується автоматично.

АРМ продавця магазину жіночої білизни

Інтернет-магазин для магазину жіночої білизни

Інтернет-магазин для магазину жіночої білизни

Просувати бізнес з продажу жіночої білизни можна через Інтернет. Так у вас з'явиться набагато більше клієнтів. У Skynum є вбудований конструктор інтернет-магазинів, який повністю інтегрований в систему товарного обліку. Виберіть оформлення сайту, дизайн, створіть актуальний каталог товарів. Інтернет-магазин для магазину нижньої білизни готовий.

Уже є свій інтернет-магазин? В цьому випадку потрібно інтегрувати його з платформою Skynum. Всі дані синхронізуються автоматично. Ви завжди будете в курсі нових замовлень, зможете контролювати продажі в інтернет-магазині.

Товари та їх наявність можуть синхронізуватися з інтернет-магазином. Skynum - складська програма, вона знає скільки товарів є в наявності, і може показувати це в підключеному інтернет-магазині.

Програма лояльності покупців

Програма лояльності клієнтів допоможе залучити нових клієнтів і утримати існуючих. Багато магазинів жіночої білизни успішно використовують накопичувальні, бонусні та дисконтні карти.

У програмі ви створюєте клієнтську базу, до якої можна прикріпити бонусні або дисконтні карти. Ваші клієнти зможуть скористатися накопичувальними картами в будь-якому магазині всієї вашої мережі.

Створюйте акційні пропозиції, проводьте знижкові дні, робіть уцінку залишкам товару. Платформа Skynum допоможе розрахувати знижку, внесе її в систему і надасть вам звітність по її ефективності.

Програма лояльності покупців

Можливості для магазину жіночої білизни

Можливості для магазину жіночої білизни

  • Аналітичні звіти по закупкам, фінансовим операціям, доходам, залишкам в схемах і графіках.
  • Ведення відразу декількох магазинів жіночої білизни і складів. Єдина база даних і точка доступу.
  • Автоматизація роздрібної та оптової торгівлі. Платформа Skynum гнучко підлаштовується під специфіку вашого бізнесу.
  • Взаєморозрахунки з покупцями і постачальниками. Платіж можна пов'язати з товарними документами.
  • Створення документації, яка відповідає всім стандартам складського обліку з можливістю її друку.
  • Маркування товарів. У Skynum можна створити і надрукувати штрих-коди і цінники. На сервісі зберігається великий вибір дизайнів.

Програма для магазину жіночої білизни

Автоматизація магазину жіночої білизни - важливий і відповідальний крок, який покращить роботу вашого бізнесу і збільшить прибуток. Онлайн платформа Skynum - це комплексне рішення для магазину нижньої білизни. Ви зможете вести облік залишків товару в магазині і на складі, вчасно робити закупівлі, контролювати фінанси, проводити взаєморозрахунки з контрагентами - постачальниками і клієнтами.

Простий і зручний інтерфейс

Щоб почати роботу в хмарній платформі Skynum, вам не потрібні спеціальні знання або допомога програмістів. Все, що потрібно - зареєструватися на сайті.

Налаштувати програму для магазину жіночої білизни можна самостійно. Вашим працівникам не потрібно проходити додаткові навчальні курси для освоєння платформи.

Роздрібна торгівля

Автоматизувавши роздрібну торгівлю, ви зможете більш ретельно контролювати продаж нижньої білизни і підвищите лояльність покупців. Це можливо завдяки сканеру штрих-кодів, автоматичному розрахунку суми покупки і швидкої перевірки наявності товару через пошук і перевірці актуальної ціни товару.

Автоматизоване робоче місце продавця сприяє збільшенню швидкості і якості обслуговування клієнтів. Каса функціонує в режимі реального часу і оффлайн. Коли АРМ продавця підключено до мережі вся інформація вноситься в систему, товар списується, а виручка збільшується. Якщо підключення до Інтернету немає, робота не переривається. Коли мережа з'явиться, всі дані синхронізуються.

На платформі Skynum ви зможете проводити всі складські дії. Можна простежувати весь цикл товарообігу, починаючи від закупівель жіночої білизни, закінчуючи його продажем в магазині.

Програма для магазину нижньої білизни також дозволяє регулювати роздрібні ціни, проводити швидку інвентаризацію, розраховуватися з постачальниками і замовниками.

Оптовий продаж

Хмарний сервіс Skynum повністю підтримує весь цикл складського обліку оптової торгівлі. Такий вид торгівлі передбачає продаж жіночої білизни великими партіями за зниженою оптовою ціною.

Коли реалізується товар, створюється документ Оптовий продаж. Вартість в ньому розраховується за оптовою ціною. На основі цього документа можна створити і роздрукувати накладну для відпуску замовлення зі складу.

Усі товарні документи можна прив'язати до відповідних платіжних. У всіх документах міститься інформація про покупця. Тому в разі переплати враховуються переплачені суми для погашення його подальших покупок.

Маркування товарів

Кожному товару в магазині жіночої білизни можна прописати його штрих-код. За цим кодом можна швидко знайти потрібний товар і провести швидку інвентаризацію, за допомогою сканера. Якщо у товару немає штрих-коду або він пошкоджений, можна скористатися автоматичною генерацією штрих-коду. Задайте потрібну кількість для друку і промаркуйте товар.

Автоматизація мережі магазинів жіночої білизни

Стандартні програми для автоматизації торгівлі не завжди справляються з синхронізацією даних між магазинами. Цей процес досить складний і вимагає відповідального підходу.

Головна перевага сервісу - наявність єдиної точки доступу та бази даних для всієї мережі магазинів та складських приміщень. Всі дані по вашим магазинам розміщені в хмарному сховищі.

Кожне переміщення товару фіксується і відображається у всіх користувачів системи. Подивитися звітність з продажу можна по одній торговій точці або по всій вашій мережі.

Підтримка користувачів

Skynum - зручна програма для магазину білизни, з яким справиться навіть користувач-початківець. У той же час платформа має величезний і потужний функціонал.

В Базі знань дана інструкція по використанню програми. Там ви знайдете відповіді на найбільш актуальні питання.

Не знайшли відповіді на свої питання? Зверніться в нашу Службу підтримки. Ми завжди готові допомогти і навіть розберемо ваш індивідуальний кейс.

Автоматизація магазину нижньої білизни допоможе поліпшити роботу вашого магазину, працівників, допоможе залучити нових клієнтів. Контролюйте ваш бізнес з будь-якої точки світу в режимі 24/7.

Читати далі

Почніть роботу зі Skynum прямо зараз

Skynum - найкраща програма для магазину білизни. Створіть інтернет-магазин, підключіть АРМ продавця, ведіть розумний облік.