Довідник «Каси» відіграє важливу роль у формуванні фінансових звітів і проведенні грошових операцій. Переміщення коштів потребує чіткого відслідковування, що забезпечується різними касами на платформі Skynum. Грошові розрахунки - невід‘ємна частина ведення бізнесу, тому варто забезпечити їх правильну взаємодію та роботу.

За замовчуванням в системі доступна одна основна каса. В деяких випадках однієї каси буває недостатньо. Наприклад, у власників є мережа магазинів, і необхідно створити додаткові каси для кожного окремого магазину. Це полегшить облік фінансів. Створювати каси можна в необмеженій кількості.

Основна каса - це загальна каса компанії. Надалі будуть створюватись каси філії.

Створення нової каси

Щоб створити касу потрібно перейти в «Налаштування». Після цього в розділі «Довідники» оберіть «Каси». На сторінці, що відкрилась, натисніть на кнопку «Додати касу». Після цього необхідно лише вказати назву та зберегти.


Каса буде додана в загальний список кас і доступна для вибору. Створену касу потрібно прив’язати до певного магазину. Зробити це можна, перейшовши в «Налаштування», далі в «Довідники» обрати «Склади та магазини». Знайдіть необхідний магазин та натисніть на нього. Тут буде доступне поле «Каса», де можна буде вказати необхідну.


Так ви підв'язуєте касу до відповідного магазину.

В розділі «Фінанси» при використанні декількох кас буде доступна інформація щодо грошового вмісту кожної з них.


Редагування та видалення каси

Для того, щоб відредагувати касу, у розділі «Каси» знайдіть необхідну вам касу. Натисніть на її найменування. На сторінці, що відкрилась, можна видалити касу.


Для редагування змініть назву та збережіть внесену інформацію.

Коли використовуються каси?

Як було вже сказано, каси необхідні для більш детального та зручного контролю фінансів.

В усіх платіжках, до прикладу, у видатковому ордері ви можете обрати необхідну касу, що дозволить вилучити кошти з відповідної каси.


Також при наявності хоча б двох кас у звітах можна встановити фільтр по кожній окремій касі, щоб побачити більш достовірну статистику.


Використовуйте розподілення фінансів по різних касах, щоб правильно відслідковувати фінансову звітність та отримувати докладні результати по грошових операціях в кожному окремому магазині.

Ще більше корисної інформації про створення довідників читайте за посиланнями: