Контрагенти - це певні особи, котрі у правовому значенні виступають однією зі сторін у торговельній угоді. Простими словами це покупці або постачальники, з якими ви співпрацюєте. Робота з контрагентами має важливе значення для ведення обліку. Щоб покращити та збільшити ефективність використання товарооблікової системи, контрагенти можна розділити на групи.

Для чого потрібні групи контрагентів?

Групи контрагентів - зручний спосіб фільтрування постачальників та/або покупців, який використовується в різних розділах та покращує функціонал.

Контрагентські групи використовуються при:

  • категоризації контрагентів для більш зручного пошуку;


  • фільтрації по певному контрагенту у звітах по оборотах;


  • при створенні програми лояльності зі зазначенням групи контрагентів, на яку вона буде діяти;


  • при налаштуванні інтернет-магазину, де є можливість встановити групу контрагентів, в яку будуть додаватися покупці після реєстрації.


Таким чином групи контрагентів допомагають отримати більш детальну звітність.

Створення групи контрагентів

Створити та редагувати групи контрагентів можна перейшовши в «Налаштування». Після цього за замовчуванням відкриється розділ «Довідники». В ньому оберіть «Групи контрагентів».


Перед вами з’явиться нове вікно з кнопкою «Додати групу контрагентів». Натиснувши на неї, ви зможете перейти на сторінку створення.


Процес створення максимально простий. Потрібно лише ввести назву групи контрагентів, яку ви створюєте. В кінці натисніть «Зберегти».


Щоб відредагувати групу контрагентів виберіть його зі списку та змініть назву.

У цьому ж вікні його одразу можна видалити, скориставшись кнопкою «Видалити».


Групи контрагентів варто створювати та активно використовувати задля зручної взаємодії та фільтрування. Налаштування довідників відіграє ключову роль на початкових етапах роботи з платформою Skynum.

В Центрі підтримки користувачів ви зможете знайти відповіді на найпопулярніші питання щодо роботи в системі: